ساعت: ۱۹:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ شناسه خبر: 51333

امام جمعه سیرجان گفت:دولت باید نسبت به عقد قراردادهای خارجی دقت مضاعف نماید و منافع ملی و منویات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار دهد.

به گزارش “سیرجان خبر” نماینده ولی فقیه و امام جمعه سیرجان در خطبه های نمازجمعه امروز از مسئولین شهرستان خواست نسبت به نفوذ عناصر فرصت طلب در سطح شهر توجه ویژه ای داشته باشند و برنامه هایی که در قالب فرهنگی، برگزار می شود را بررسی کرده و با مجوز رسمی از شورای فرهنگ عمومی شهرستان، اجازه اجرا داده شود.

حسینی این زمینه امر به معروف و نهی از منکر را حائز اهمیت دانست و گفت: انجام ندادن این فریضه الهی را سبب گرفتار شدن در عذاب الهی دانست و در شرایط کنونی، از مسئولین شهرستان می خواهیم تا در خصوص مرتفع کردن مشکلات اقتصادی مردم، اقدام فوری انجام دهند.


 حسینی گفت: دولت باید نسبت به عقد قراردادهای خارجی دقت مضاعف نماید و منافع ملی و منویات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار دهد.
وی افزود: تصویب برجام هیچ سودی برای مردم نداشت و امروز دشمنان با راه انداختن جنگ اقتصادی، مردم ما را در تهیه اقلام مصرفی ناتوان کردند.
امام جمعه سیرجان با اشاره به بررسی بودجه ۹۸ در مجلس شورای اسلامی، از نمایندگان مجلس درخواست نمود نسبت به افزایش بودجه های فرهنگی اقدام چشمگیری انجام دهند.
حسینی با اشاره به ناکارآمدی حیله های دشمنان افزود: ایستادگی مردم در برابر استکبار، بسیاری از توطئه ها را خنثی و آنان را مجبور به عقب نشینی کرده است.
وی با اشاره به اقدامات دشمن در خصوص جنگ نرم گفت: تکرار و تایید صحبت های مستکبرین در داخل، نشاندهنده حضور این افراد در پازل دشمن است و دشمن در هر مرحله ای که از ملت ایران سیلی خورده، عقب رفته و با برنامه ای دیگر به میدان آمده و این بصیرت است که به کمک ملت ایران خواهد آمد.


لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده