ساعت: ۰۵:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۹/۹ شناسه خبر: 40358

نماینده مردم سیرجان و بردسیر از دولت خواست نسبت به لغو روادید بین ایران و عراق حداقل در ماه های محرم و صفر اقدام کند.

به گزارش “سیرجان خبر” شهباز حسن‌پور در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تسلیت ایام شهادت امام رضا (ع) و ایام اربعین حسینی گفت: از دولت می‌خواهم که نسبت به لغو روادید بین ایران و عراق حداقل در ماه‌های محرم و صفر اقدام کند تا بخشی از مشکلات مردم در این سفر معنوی رفع شود.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بخشی از سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت‌های انقلاب حفظ شود، افزود: مهم‌ترین نیروی مردمی که پای انقلاب، امام، رهبری و نظام ایستاده بسیج است. برخی بسیج را منحصر به ایام دفاع مقدس می‌دانستند اما امام خمینی (ره) فرمودند بسیج باید همانند گذشته به کار خود ادامه دهد، این ساده‌اندیشی است که برخی بسیج را برای زمان جنگ بدانند.

حسن‌پور با بیان اینکه امروز به برکت انقلاب اسلامی، بسیج مستضعفان تکثیر شده است، ادامه داد: امروز اگر نظام سلطه و عوامل آن همچون داعش و النصره در سوریه و عراق شکست خورده است به خاطر تشکیل بسیج مردمی در عراق و سوریه است.

وی یادآور شد: برای حل مشکلات کشور روحیه بسیجی و انقلابی لازم است، امروز وضع کشور به گونه‌ای است که جز با روحیه جهادی نمی‌توان با مشکلات مبارزه کرد.

حسن‌پور با بیان اینکه بسیجیان با هرگونه فساد از هر حزب و جناحی مخالف هستند، افزود: بسیجیان ظلم ستیزند و اگر بخواهیم نمونه یک بسیجی پیرو ولایت و قهرمان ملی را معرفی کنیم باید نام سردار پرافتخار کشور، سردار حاج قاسم سلیمانی را بر زبان جاری کنیم و در یک کلام باید گفت 5 آذر یوم‌الله است.

وی ادامه داد: حجت‌الاسلام صابری اراکی از خطیبان توانمند کشور بالای منبر در مهدیه سیرجان گفتند آقای حسن‌پور به رئیس مجلس، رئیس‌جمهور، وزرا، دستگاه قضا و نمایندگان خانه ملت بگویید چرا به فکر میلیون‌ها جوان بیکار نیستند و فکری به حال جوانان متخصص بیکار نمی‌شود و چرا برای مواد مخدر فکری نمی‌شود. مردم از نمایندگان و دولتمردان انتظار دارند که فکری به حال مشکلات و مسائل معیشتی آن‌ها شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده