ساعت: ۱۴:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ شناسه خبر: 49644

امام جمعه سیرجان گفت: دولت و مسئولان نیز باید با شجاعت، عزم راسخ و تلاش بیشتر به فکر رفع مشکلات مردم باشند و این مشکلات را به برجام گره نزنند، بلکه خدمات خود را به مردم ارائه دهند و نظارت خود را بر دستگاه‌های اجرایی بیشتر کنند.

به گزارش “سیرجان خبر”حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: ملت ایران برای حفظ نظام اسلامی و حراست از خون شهیدان همچنان متحد و هماهنگ و با تدبیر و تلاش دولتمردان از این بحران عبور کرده و به دنیا ثابت می‌کند مسیر حق هرگز شکست نمی‌خورد و در 40 سال تهدید و تحریم و جنگ به اقتدار رسیدیم.

وی گفت: دولت و مسئولان نیز باید با شجاعت، عزم راسخ و تلاش بیشتر به فکر رفع مشکلات مردم باشند و این مشکلات را به برجام گره نزنند، بلکه خدمات خود را به مردم ارائه دهند و نظارت خود را بر دستگاه‌های اجرایی بیشتر کنند.

حسینی افزود: برای رسیدن به هدف با این اوضاع اقتصادی باید دولت ضمن اقدام به کار جهادی، تغییرات اساسی در تیم اقتصادی خود داشته باشد و اگر نیاز است در کابینه هم تغییر ایجاد کند و با مفسدان اقتصادی به طور جدی و ملموس برخورد شود.

خطیب جمعه سیرجان با گرامیداشت یاد و خاطره 75 شهید تازه تفحص شده و ورودشان به میهن اسلامی گفت: دشمنان ما حتی از فرهنگ شهادت و ایثار می‌ترسند، استکبار جهانی در برابر رشادت و شجاعت جوانان ما که از شدا الگو گرفتند، هراس دارند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده