ساعت: ۰۷:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۲/۵ شناسه خبر: 61476

رئیس گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای دانشکده علوم پزشکی سیرجان از پلمب دو باشگاه ورزشی، یک نانوایی و یک مرکز طبخ و توزیع آش و حلیم در سیرجان توسط بازرسان بهداشت محیط طی ۲۴ساعت گذشته خبر داد.

رئیس گروه بهداشت محیط و حرفه‌ای دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” گفت: دو باشگاه ورزشی با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان و به دلیل فعالیت در وضعیت نارنجی شیوع کرونا پلمب شدند. همچنین یک نانوایی و یک مرکز طبخ و توزیع آش و حلیم در سیرجان به دلیل عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کرونا پلمب شدند.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا، افزود: عرضه قلیان ممنوع است و در صورت مشاهده به جرم تهدید علیه سلامت عمومی، مراتب توسط مراجع قضایی پیگیری می شود. رستوران ها و اغذیه فروشی ها در وضعیت نارنجی تنها مجاز به ارائه خدمات بیرون‌بر هستند. همچنین در صورتی که صنوف به تذکرات مربوطه توجه نکنند، در مراحل بعدی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

صادقی اهمیت تهویه مطلوب برای کاهش بار بیماری را متذکر شد و ضمن قدردانی از صاحبان صنوف، مدیران ادارات و مراکز تجمعی خواست با باز گذاشتن درب و پنجرها، روشن کردن هواکش ها و کنترل تعداد افراد حاضر در این اماکن یاریگر پرسنل بهداشت محیط و حرفه ای باشند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده