ساعت: ۱۱:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۱/۱ شناسه خبر: 61584

امام جمعه شهرستان سیرجان گفت: قطعا تولید و رونق آن در کشور مهم‌ترین مسئله در ایجاد رونق اقتصادی است و این مسئله در گرو ایجاد پشتیبانی همه جانبه مسئولان و دولت مردان است.

امام جمعه شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” با تبریک عید نوروز به همشهریان سیرجانی بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان در خصوص شعار سال ۱۴۰۰ به عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» گفت: وظیفه همه مسئولان و دولت مردان این است که برای پشتیبانی از تولید و مانع زدایی‌ها کوشا باشند و قطعا تولید و رونق آن در کشور مهم‌ترین مسئله در ایجاد رونق اقتصادی است و این مسئله در گرو ایجاد پشتیبانی همه جانبه مسئولان و دولت مردان است.

حجت الاسلام سید محمود حسینی با بیان اینکه ما درجنگ اقتصادی هستیم گفت: بیش از چهل سال است که نظام مقدس جمهوری اسلامی با رفتارهای خصمانه و دشمنی دشمنان این انقلاب اسلامی به ویژه با شدید ترین تحریم‌های ظالمانه دولت تروریست پرور ایالات متحده آمریکا دست و پنجه نرم می‌کند اما این ملت با مقاومت و ایستادگی در برابر این تحریم‌ها چشم جهانیان را به حیرت وا داشته‌اند و قطعاً تنها راه عبور از این مشکلات همان اقتصاد مقاومتی و ایجاد رونق تولید و جهش تولید در کشور است.

وی گفت: آنچه در شعار سال امسال توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است، راهبردی است که به گشایش معیشت مردم می‌انجامد و گشایش معیشت مردم مطالبه چندین باره رهبر معظم انقلاب از دولت‌ها است.

امام جمعه سیرجان «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» درشهرستان سیرجان را ضروری دانست و بیان کرد: سیرجان بعنوان قطب اقتصادی استان کرمان و کشوراست درسال گذشته شاهد بودیم که در زمینه اشتغالزایی رشد قابل قبولی داشته است و امیدواریم در سال جاری با جهش تولید و رفع‌موانع شاهد شکوفایی هر چه بیشتر اقتصاد شهرستان سیرجان باشیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده