ساعت: ۰۸:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ شناسه خبر: 61164

مرکز روان درمانی و مشاوره دانشکده علوم پزشکی سیرجان در محل کلینیک زنده‌یاد حسینی این دانشکده راه اندازی شد.

به گزارش “سیرجان خبر” متخصص اعصاب و روان دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت: آمار گواه از افزایش برخی مشکلات روانشناختی در جامعه به ویژه اضطراب و مشکلات گوناگون روانشناختی ناشی از دوران شیوع کروناست که نیاز به دریافت خدمات روان درمانی و مشاوره را بیش از پیش گوشزد می کند.

وی اذعان کرد: آمار بالای طلاق نیاز به مشاوره پیش از ازدواج و نیز افت تحصیلی کودکان و نوجوانان به دلیل مسایل روانشناختی به سمتی رفته که ناگزیر هستیم از خدمات روانشناختی و مشاوره متخصصین این حوزه بهره گرفته شود.

فهیمه ناظری با اشاره به اینکه مرکز روان درمانی و مشاوره دانشکده علوم پزشکی یک کلینیک متمرکز علمی و آکادمیک با ارائه انواع خدمات مرتبط می‌باشد، گفت: در این مرکز خدمات روان درمانی، درمان تحلیلی کوتاه مدت، زوج درمانی،مشاوره ازدواج، مشاوره کودکان و نوجوان، مشاوره تحصیلی، درمان افسردگی، اضطراب، وسواس و روانپزشکی کودکان در یک محل و توسط متخصصین اعصاب و روان و روانشناس ارائه می شود.

این روانپزشک اظهار کرد: مرکز روان‌درمانی و مشاوره دانشکده علوم پزشکی سیرجان واقع در کلینیک زنده‌یاد حسینی این دانشکده واقع در خیابان ابن سینا در دو نوبت صبح و عصر و در حال حاضر با حضور خانم دکتر محسنی و آقای دکتر امیری از متخصصین محترم اعصاب و روان سیرجان، روانشناسان همکار و اینجانب با تعرفه‌های دولتی خدمات مرتبط را ارائه می دهد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده