ساعت: ۱۶:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ شناسه خبر: 53256

فرمانده انتظامی سیرجان گفت:مدیران مراکز پذیرایی و تالارها باید تلاش جدی خود را به منظور فراهم کردن بستر مناسب و همچنین نهادینه کردن رفتارهای شایسته با حفظ ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی به عمل آورند.

به گزارش”سیرجان خبر”فرمانده انتظامی سیرجان در جلسه با روسای تالارهای عروسی ، فیلمبرداران و عکاسان و اتحادیه آرایشگران زنانه که در سالن جلسات فرمانداری ویژه شهرستان برگزار شد بیان داشت : رعایت قانون،جامعه را در مسیر پویای و پیشرفت قرار می دهد.

سرهنگ ایران نژاد بیان داشت: مدیران مراکز پذیرایی و تالارها باید تلاش جدی خود را به منظور فراهم کردن بستر مناسب و همچنین نهادینه کردن رفتارهای شایسته با حفظ ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی به عمل آورند.

وی همچنین اظهار داشت : طبق توافق با صنوف عکاسان ، آرایشگران و تالارداران مقرر گردید ساعت اتمام آرایشگاه ها ساعت 17 ، آتلیه ها ساعت 19 و پایان کار تالارها در نیمه اول سال ساعت 00:30 و در نیمه دوم سال ساعت 23:30 شب می باشد.

وی در ادامه اظهار داشت: طبق تعهد نامه ای که صاحب مجلس در زمان رزرو تالار امضاء می کند موظف است در ساعت مقرر مهمانی خود را پایان دهد که در صورت عدم همکاری با مسئول تالار مسئولیت ، متوجه شخص صاحب مجلس می باشد.

ایران نژاد در پان خاطر نشان کرد: برخورد با خانه باغ های بدون مجوز در دستور کار پلیس قرار گرفته است و با متخلفان برخورد شدید خواهد شد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده