ساعت: ۱۰:۲۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ شناسه خبر: 51792

فرمانده انتظامی سیرجان بیان داشت :فردی که با ادعای حل مشکلات مردم از طریق رمالی و دعانویسی به کلاهبرداری مشغول بود از سوی ماموران پلیس اگاهی این شهرستان شناسایی و دستگیرشد.

به گزارش “سیرجان خبر” سرهنگ محمد رضا ایران نژاد اظهار داشت:در پی شکایت یک تبعه افغانستانی مبنی بر اینکه به علت بیماری مادرش و توصیه برخی افراد جهت درمان به این مرد رمال مراجعه کرده اند.
وی بیان داشت: موضوع در دستور کار دایره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس اگاهی این شهرستان قرارگرفت .
ایران نژاد افزود:این مرد شیاد ادعاکرده که با نوشتن دعا و رمالی می تواندبیماری مادرش را برطر ف نماید.
فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان در ادامه اظهار داشت: متهم چندین دعا نوشته وشیوه هایی عجیب برای موثر افتادن دعا به این خانواده اموزش داده است ومتاسسفانه این خانواده هم بدون بررسی و از روی سادگی به دستورهای این رمال عمل نموده وبیماری تشدیدشده است.
وی همچنین بیان داشت: خانواده وی سپس برای مداوا مادرشان را به بیمارستان منتقل کرده که تحت عمل جراحی قرار گرفته ، سپس انان متوجه کلاهبرداری این مرد 55ساله شده وبه دادسرا واگاهی مراجعه وطرح شکایت می نمایند.که برابردستور قضایی حوالی پارک 17شهریوردستگیرمی شود.
ایران نژاد افزود : از خودروی متهم تعداد60انگشتر قیمتی ،تعدادبسیار زیادی تسبیح،سنگ،کاغذ دعا،انواع ساعت،8عدد گوشی تلفن همراه،ولوازم دعا نویسی وجادوگری وتعدادزیادی وسائل کشف وتوقیف گردید.
فرمانده انتظامی شهرستان از شهروندان خواست درصورتی که از این متهم شکایت دارند به پلیس اگاهی مراجعه نمایند

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده