ساعت: ۱۴:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۱/۰۲/۸ شناسه خبر: 63363
امام جمعه شهرستان سیرجان:

حجت السلام سید محمود حسینی با تاکید بر اهمیت راهپیمایی روز قدس، این روز رانماد وحدت امت اسلام در دفاع از ملت مظلوم فلسطین دانست و گفت: نامگذاری روز قدس محصول بینش عمیق، حکمت، خردمندی و تدبیر حضرت امام (ره) بوده است.

امام جمعه شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” گفت: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس است، حضرت  امام در سال ۱۳۵۸ ه ش  این روز را  برای حمایت از مردم فلسطین نامگذاری کرد و از  مسلمانان جهان خواست برای حمایت از مردم فلسطین و کوتاه کردن دست رژیم صهیونیست  در سرزمین های اشغالی راهپیمایی کنند.

حجت السلام سید محمود حسینی با بیان اینکه روز قدس روز احیاء اسلام ناب محمدی است بیان کرد: مسئله قدس در حقیقت تجلی نمایشگاهی ناکامی های محور غربی عبری عربی در برابر جهان اسلام است.

وی اظهار کرد: روز جهانی قدس؛ تابش انوار امید بر دل ملت مظلوم فلسطین است تا برای مقابله با دسیسه ­های خبیثانه رژیم اشغالگر قدس و آمریکای جنایتکار و سایر ایادی استکبار جهانی مصمم‌تر و استوارتر گام بردارند و خود را در این راه تنها و بی­ پناه نبینند.

امام جمعه شهرستان سیرجان گفت: روز قدس، روزی است که ابرقدرت‌ها باید بفهمند نمی ­توانند، چون گذشته با ریختن خون ملت ­های بی­ گناه، خاک و وطن آن‌ها را جولانگاه خواسته­‌های غیرانسانی و ستمگرانه خود کنند.

وی گفت: امروز پس از گذشت بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در راستای استحکام هرچه بیشتر پیوند ملت‌های مسلمان عالم در حمایت از انتفاضه فلسطین، مردم خداجوی شهرستان سیرجان همراه و همصدا با سایر مردم عزیز میهن اسلامی و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر جبهه مقاومت بویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در لبیک به فرمان رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) با حضوری پرشور و شعور در راهپیمایی این روز بزرگ ایستادگی خود را بر آرمان‌های امام راحل و حمایت از قدس شریف به منصه ظهور می‌رساند.”

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده