ساعت: ۰۷:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ شناسه خبر: 49251

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان گفت:روز قدس پیام آور شعار اول انقلاب است که شعار می دادند امروز ایران فردا فلسطین لذا امروز همان فردایی است که شعارش را داده ایم.

نماینده ولی فقیه در سپاه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” بمناسبت روز جهانی قدس اظهار داشت:روز قدس پیام آور شعار اول انقلاب است که شعار می دادند امروز ایران فردا فلسطین لذا امروز همان فردایی است که شعارش را داده ایم.

وی ادامه داد:شاید امروز عده ای تحت تاثیر سست قدمان و مفطرین در انقلاب بگویند ما کلاه حد را بگیریم اما غافل از معنای واقعی انقلاب اسلامی آن هم به رهبری پیر جماران و خلف صالح آن سفر کرده یعنی سکاندار انقلاب 40ساله پس اگر انقلاب پخته شده که پخته شده به برکت این حمایت از مظلوم بوده و طبق قوانینی است که مردم این انقلاب رای بالایی به آن داده اند.

محمدی در پایان گفت: قانون اساسی که حمایت از مظلوم وظیفه این نظام است و امروز وظیفه آحاد جامعه اسلامی حضور در صحنه های نبرد با غده سرطانی و شیطان بزرگ است وروز قدس یکی از آن روزهای نبرد ماست و در انتظار وعده امام عزیزمان هستیم که اسرائیل 25سال آینده را نخواهد دید به حول و قوه الهی .

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده