ساعت: ۱۲:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ شناسه خبر: 58406

طبق مصوبه ی شورای سلامت، ستاد مدیریت مبارزه با کرونا و قرارگاه پدافند زیستی شهرستان ارزوئیه در اطلاعیه‌ای از همه مردم شهرستان خواستند تا سیزده فروردین، روز طبیعت در خانه بمانند و از هرگونه حضور به مراکز تفریحی و حاشیه شهر‌ که می‌تواند عامل جدی برای گسترش ابتلا به کرونا شود خودداری کنند. به گزارش […]

طبق مصوبه ی شورای سلامت، ستاد مدیریت مبارزه با کرونا و قرارگاه پدافند زیستی شهرستان ارزوئیه در اطلاعیه‌ای از همه مردم شهرستان خواستند تا سیزده فروردین، روز طبیعت در خانه بمانند و از هرگونه حضور به مراکز تفریحی و حاشیه شهر‌ که می‌تواند عامل جدی برای گسترش ابتلا به کرونا شود خودداری کنند.

به گزارش سیرجان خبر؛ متن اطلاعیه شماره ۲ شورای سلامت شهرستان ارزوئیه به شرح ذیل است:

«ضمن تشکر از همراهی مردم شریف ارزوئیه در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و استفاده حداکثری از همه ظرفیت‌های شهرستان برای پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا، مجدداً از همه مردم درخواست می‌شود تا سیزده فروردین، روز طبیعت در خانه بمانند و از هرگونه حضور در پارک ها، مراکز تفریحی و حاشیه شهر‌ که می‌تواند عامل جدی برای گسترش ابتلا به کرونا شود خودداری نمایند.»

به همین دلیل انتظار دارد موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد؛

۱) با تأکید بر اجرای حداکثری مصوبه شورای سلامت، توصیه جدی به حضور در خانه در روز سیزده فروردین، مجدداً اعلام و تأکید می‌شود هرگونه حضور در مراکز تفریحی و حاشیه شهر ممنوع می‌باشد تا مانع از گسترش کرونا شود.

۲) پلیس به عنوان ضابط قوه قضائیه موظف به اعمال قانون در مورد آن بخش از افرادی است که به هر دلیل به توصیه‌ها توجه ننموده و با خطر انداختن سلامت مردم در مسیر مدیریت و پیشگیری اخلال ایجاد می‌نمایند.

۳) انتظار می‌رود با تحقق عملی ” هر ایرانی یک رسانه ” با تقویت پویش مردمی «در خانه می‌مانیم» در تحقق اهداف کاهش زنجیره انتقال بیماری و در نتیجه پیشگیری از ابتلاء خود و خانواده و هم وطنان عزیز گردند. (تأکید ویژه بر #سیزدهبدردرخانهمی‌مانیم )

۴) کلیه ظرفیت کادر درمانی، بهداشتی و سایر دستگاه‌ها به صورت ۲۴ ساعته با تمام توان در خدمت مردم برای پیشگیری، مقابله و درمان مبتلایان بوده و تأکید می‌گردد ماندن در خانه بهترین حمایت و همراهی با کادر درمانی و پزشکی است که در خط مقدم مبارزه با این بیماری، خالصانه و ایثارگرانه تلاش می‌نمایند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده