ساعت: ۰۹:۴۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ شناسه خبر: 48571

قائم مقام وزیر علوم در جمع اساتید و مسئولین دانشگاه های سیرجان گفت:رویه وزارت علوم و فناوری بر ارتقاء کیفیت و رفع نیازهای هر دانشگاه است و امروز نیازمند مشارکت مردم و خیرین برای توسعه است.

به گزارش“سیرجان خبر” محمد حسین امید، قائم مقام وزیر علوم روز چهارشنبه در جمع اساتید و مسئولین دانشگاه های سیرجان در تالار اجتماعات دانشگاه صنعتی با اعلام این مطلب گفت : رویه وزارت علوم و فناوری بر ارتقاء کیفیت و رفع نیازهای هر دانشگاه است و امروز نیازمند مشارکت مردم و خیرین برای توسعه است.

وی از ساخت بیش از ۵۰۰ هزار مترمربع فضای آموزشی خیر ساز در ۵ سال گذشته در کشور خبرداد و گفت : ۲۰۰ هزار مترمربع نیز توسط مردم و خیرین در مجموعه دانشگاه های کشور در حال احداث است و این همکاری ها در سطح استان کرمان کمتر است که امیدواریم بتوانیم با نگاه و حمایت مسئولین و مردم بر رفع کمبود فضاهای آموزشی در این شهرستان و استان کرمان اقدام کنیم.

معاون وزیر علوم ضمن تاکید بر روند آموزش همراه با کار عملی گفت : بدون کمک صنابع و معادن استان کرمان، برای دانشگاه ها امکان ارتباط با صنعت فراهم نخواهد شد و دانشجویان هم از اساتید بخواهند تا کارورزی همراه با آموزش باشد که این اتفاق موجب ارتقاء کیفیت و تولید محصول شود و در دستور کار دانشگاه های این منطقه و استان قرار گیرد.

در پایان این مراسم از خدمات غلامعباس بارانی ریاست سابق دانشگاه صنعتی سیرجان تجلیل و با حکم وزیر علوم علی محمودی نژاد به عنوان سرپرست این واحد دانشگاهی در سیرجان معرفی شد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده