ساعت: ۰۸:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ شناسه خبر: 31727

رکابزن جانباز به سیرجان رسید تا مسیرش را در خلیج فارس پایان دهد.

“سیرجان خبر” به نقل از فارس،سیدمسعود طباطبایی جانباز 65 در‌صدی که موفق شده طی شش ماه گذشته تمام‌ استان‌های کشور را رکاب بزند، به سیرجان رسید.

وی اظهار داشت: سفر خود را از اردیبهشت ماه امسال از پاسارگاد استان فارس در گروه هشت نفره با شعار روز ملی خلیج فارس آغاز کردیم و موفق شدم تا الان بیش از 10 هزار کیلومتر را در تمام‌ استان‌های کشور و مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس رکاب بزنم.

طباطبایی افزود‌: امسال به مناسبت‌های مختلف اعم از هفته دفاع مقدس، ایثارگری جانبازان و هفته بسیج خود را به شهرستان‌های مختلف می‌رساندیم و یاد و خاطره شهدا و جانبازان را با این مناسبت‌ها گرامی می‌داشتیم.

وی ادامه داد: آخرین مسیر من استان هرمزگان بندر‌عباس و خلیج همیشه فارس است که در اسفندماه نیز حرکت سوم خود را با شعار کاشت درخت به نام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت آغاز می‌کنم.

گفتنی است، این رکابزن از رزمندگان دوران دفاع مقدس بوده و از نواحی مختلف بدن خود با ترکش‌های متعدد دارای جانبازی 65 درصد است و پیاده‌روی خود را از سال 1382 و رکاب‌زنی خود را از سال 1390 آغاز کرده و برای دومین بار به رکابزنی در کشور پرداخته‌است.

 

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده