ساعت: ۱۰:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۷/۱ شناسه خبر: 19496

زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس شهرستان سیرجان توسط ملکی معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان در مدارس شهرستان سیرجان به صدا در آمد.

به گزارش“سیرجان خبر” معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان در آیین آغاز سال تحصیلی جدید گفت:خوشبختانه در نسل جوان ما رویکرد به معنویت و ارزش های دینی زیاد است

ملکی تصریح نمود: باور های دینی و ارزشی باید در نسل جوان تقویت ودر کنار آن وجود معلمان معتقد و متعهد و با بصیرت می تواند فضای مطلوبی از تعمیق باور های دینی و معنوی را در مراکز تعلیم و تربیت بوجودآورند.

وی ادامه داد: توجه مدارس قرآنی ،برگزاری نماز جماعت در مدارس و پیوند دانش آموزان با مساجد و عمق بخشیدن به باور های اعتقادی و دینی در بین نسل جوان و نوجوان تشنه معارف اسلامی از اقدامات آموزش و پرورش در مقطع کنونی باشد .

در ادامه این مراسم امام جمعه سیرجان تقارن هفته دفاع مقدس با بازگشایی مدارس را یک تقارن مبارک دانست واظهار داشت .در هشت سال دفاع مقدس ندای حق طلبی و ظلم ستیزی ملت ایران به گوش جهانیان رسید.

وی یادآورشد: انتقال مفاهیم ارزشی و فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان با توجه به هجمه فرهنگی دشمن امری مهم و ضروری است و وظیفه خطیر مسوولان آگاهی و مصونیت نسل جوان در برابر تهدیدات دشمن است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده