ساعت: ۱۲:۳۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۷/۴ شناسه خبر: 38565
بمناسبت هفته دفاع مقدس/

بمناسبت هفته دفاع مقدس زنگ مهر و مقاومت با حضور مسئولین در دبیرستان دخترانه نمونه اندیشه سیرجان نواخته شد.

به گزارش خبرنگار سرویس حماسه و دفاع “سیرجان خبر” بمناسبت هفته دفاع مقدس زنگ مهر و مقاومت با حضور مسئولین در دبیرستان دخترانه نمونه اندیشه سیرجان نواخته شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیرجان ضمن خیر مقدم و تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: صدام در قطر وزیران خارجه 52 کشور را در آنجا جمع کرد و نقشه تجزیه خوزستان را تشریح کرد و با حمایت کشورهای غربی و عربی در 31 شهریور ماه حمله ای با وسعت 2000 کیلومتر مربع و ناجوانمردانه به ایران اسلامی کرد.

سرهنگ شمس الدینی در خصوص رشادت های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس گفت: شهید جهان آرا سه ماه با دست خالی و با تعدادی از بسیجیان جلوی تهاجم صدام ایستاد و شهید چمران با اندک یاران خود در پاوه مردانه مقاومت کرد.

وی اذعان داشت: جنگ بین المللی تمام شده است و دستاوردهای زیادی از دفاع مقدس بدست آوریدیم و این دستاوردها سیلی محکمی براستکبار جهانی است و وظیفه امروز دانش آموزان، علم آموزی و پیشرفت در همه جوانب علمی است که اسلام زیاد به علم آموزی سفارش کرده است که خیر دنیا و آخرت با علم است.

در ادامه این مراسم ریاست آموزش و پرورش سیرجان ضمن عرض خیرمقدم، پیرامون رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان دوران دفاع مقدس دقایقی به ایراد سخن پرداخت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده