ساعت: ۰۰:۵۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۸/۱۳ شناسه خبر: 20665

یک بازرگان کرد یک کپی مجلل تر از کاخ سفید را برای خودش در اربیل پایتخت کردستان به قیمت ۲۰ میلیون دلار آمریکایی می سازد. این کاخ از تجملاتی برخوردار است که در اصل آن وجود ندارند.

“سیرجان خبر” یک بازرگان کرد یک کپی مجلل تر از کاخ سفید را برای خودش در اربیل پایتخت کردستان به قیمت 20 میلیون دلار آمریکایی می سازد. این کاخ از تجملاتی برخوردار است که در اصل آن وجود ندارند. این تجملات شامل دستگیره های آب طلا، اتاق خواب 140 متر مربعی، سینمای خصوصی و حمام ترکی هستند.

شهاب بازرگان کرد در مصاحبه با بلومبرگ نیوز گفت: “من همیشه زیبایی و سادگی کاخ سفید واشینگتن را تحسین کرده ام، حال آنرا برای خودم کپی برداری کردم و بر عکس باراک اوباما وقتی که دوره ریاست جمهوری اش تمام شد مجبور می شود از آن کوچ کند، من مجبور به این کار نخواهم بود و همیشه در آن زندگی خواهم کرد”.

این کاخ که قرار است 4 ماه دیگر تکمیل شود در مجمتع مسکونی مجلل “شهرک رویایی” شهر پر رونق اربیل قرار دارد.

وقتی از شهاب می پرسند که نیروهای گروه داعش به چندین کیلومتری اربیل رسیده اند، نمی ترسد؟ این بازرگان که دارایی خود را با ایجاد سوپرمارکت های زنجیره ای و فروشگاه ها به دست آورده است، می گوید که هیچ هراسی از آنها ندارد.

کاخ سفید شهاب علاوه بر داشتن 5 حمام و دستشویی مجلل، دارای اتاق خواب 140 مترمربعی، سینمای خصوصی و حمام ترکی است، تجملاتی که اوباما در کاخ سفیدش محروم از آنهاست!

وی به بلومبرگ نیوز گفت: “آنها فاقد این امکانات در کاخ سفید اصلی هستند”.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده