ساعت: ۲۱:۱۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۲/۵ شناسه خبر: 33753

نماینده مردم تهران در مجلس و عضو هیات موسس جمعیت ایثارگران گفت: تخریب رئیس جمهور کشور به نفع هیچ مقامی نیست.: آقای هاشمی سنشان بالا است و گاهی از این حرفا می زند.

به گزارش “سیرجان خبر” به نقل از مشرق الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس و عضو هیات موسس جمعیت ایثارگران در پاسخ به این سوال که تحلیل شما از سخنان آقای هاشمی که گفته آقای روحانی قبل از انتخابات ریاست جمهوری تنها 3 درصد رای داشت و با حمایت من 50 درصد شد چیست اظهار داشت: کسی که در کشور رئیس جمهور شده است همه باید سعی کنند او را کمک کنند.

وی تاکید کرد: تخریب رئیس جمهور کشور به نفع هیچ مقامی نیست.

نادران در پاسخ به این سوال که چرا آقای هاشمی چنین سخنانی می گوید گفت: آقای هاشمی سنشان بالا است و گاهی از این حرفا می زند.

نماینده مردم تهران در مجلس در پاسخ به این سوال که در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره بی بی سی سخن از تحریم انتخابات می کرد اما در این دوره چرا رای به یک فهرست را در دستور کار خود قرار داده گفت: باید برای تحلیل رفتار بی بی سی به سال 88 نگاه کرد. ببینیم رسانه معاند بی بی سی چه خطی را آن زمان دنبال می کرد، امروز نیز همان خط فتنه گری را دنبال می کند و به دنبال ایجاد اختلاف و اهداف و منافع خودشان هستند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده