ساعت: ۱۵:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۸/۱۰ شناسه خبر: 11679

امام جمعه سیرجان گفت: همپیمانان آمریکا تازه متوجه شدند که سفارتخانه‌‌های آمریکا جایگاهی برای جاسوسی سردمداران کشورهای استکباری است.

hoseini emam jomeبه گزارش“سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سید‌ محمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سیرجان اظهار داشت:‌ همپیمانان آمریکا تازه متوجه شدند که سفارتخانه‌‌های آمریکا جایگاهی برای جاسوسی سردمداران کشورها است.

وی بیان داشت: ملت ما پس از پیروزی انقلاب این مهم را درک کرد و جوانان دانشجو اقدام به تسخیر این لانه جاسوسی کردند و امروز هم همین ملت به پشتوانه مرام و راه ولایت‌ مقابل آمریکا ایستاده است و هرگز روز جهانی مبارزه با استکبار را فراموش نمی‌کند.

حسینی 13 آبان را یادآور استقامت و ایستادگی مردم و جوانان ایران اسلامی علیه بیداد و ظلم آمریکا عنوان کرد و گفت‌: بسیار ساده‌لوحی است که بخواهیم شعار مرگ بر آمریکا را ندیده بگیریم و به استکبار امتیاز بدهیم.

وی با انتقاد از سیاست‌های سردمداران کاخ سفید تصریح کرد: اینها به دوستان خود هم رحم نمی‌کنند، چگونه می‌خواهند به ما رحم کنند در حالی که دم از متقاعد کردن دولت ما برای مذاکره می‌زنند، مجلس آمریکا 300 میلیون دلار را برای عملیات ایذایی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تصویب می‌کند.

حسینی ابراز داشت: ملت ایران با این سیاست‌های آمریکا آشنا است و‌ هرگز در برابر شما کوتاه نمی‌آیند، زیرا‌ درس از مولای خود امام حسین (ع) خود درس گرفته‌اند.

خطیب جمعه سیرجان افزود‌: مگر امام حسین (ع) برای دنیای خود قیام کرد که امروز ملت ما بخواهند دنیای خود را آباد کنند و دینشان حاکم نباشد، 36 هزار شهید دانش‌آموز به خاطر حاکمیت دین و ارزش‌های دینی است.

حسینی اذعان داشت: چگونه پس از 34 سال کسب عزت و اقتدار بخواهیم با دشمنی که خوی استکباری دارد و خیانت دائمی‌ وی علیه ملت ایران به اثبات رسیده کنار بیاییم، ‌استکبار بداند این ملت در خط ولایت و رهبری می‌ماند و با سر‌بلندی در مقابل سیاست‌های خصمانه آمریکا می‌ایستد.

وی برگزاری راهپیمایی 23 آبان را در سیرجان پرشورتر از هر سال اعلام کرد و افزود: در این روز از ساعت 9 صبح مردم در حسینیه امام راحل تجمع می‌کنند و به راهپیمایی خود تا استادیوم ورزشی تختی با شعارهای مرگ بر آمریکا ادامه می‌دهند.

‌حسینی عنوان کرد: ما با اعلام حمایت از دولت و رئیس جمهور از آنان می‌خواهیم که در انتخاب استانداران و مسئولان دقت بیشتری داشته باشند، زیرا استانداری که اعلام کند من فتنه سال 88 را فتنه نمی‌دانم این افراد با مردم دارای مشکل هستند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده