ساعت: ۱۹:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۲/۱ شناسه خبر: 16041

ذخیره ۳۰۰لیتری بنزین ۷۰۰تومانی فروردین ماه تا زمان اعلام قیمت و سهمیه جدید بنزین قابل استفاده است.

به گزارش“سیرجان خبر” به نقل از تسنیم،سهمیه بنزین خودروهای شخصی طبق روال ماه‌های گذشته در بامداد اولین روز ماه با 60 لیتر بنزین 400تومانی شارژ نشد. بر این اساس ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت اعلام کرد: خودروهای شخصی در حال حاضر می‌توانند از بنزین 400تومانی ذخیره در کارت‌ سوخت خود و بنزین نیمه‌یارانه‌ای 700تومانی استفاده کنند.

پیش از این سهمیه ماهانه 300لیتری بنزین 700تومانی قابلیت ذخیره شدن و انتقال به ماه بعد را نداشت. البته دارندگان کارت سوخت خودروهای شخصی زمانی می‌توانند از ذخیره بنزین 700تومانی فروردین ماه استفاده کنند که سهمیه بنزین 400تومانی ذخیره شده در کارت خود را مصرف کرده باشند.

طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران محدودیتی در عرضه بنزین 700تومانی در جایگاه‌های سوخت وجود ندارد و افراد متقاضی بنزین نیمه‌یارانه‌ای می‌توانند در صورت پایان ذخیره بنزین 700تومانی خود برای دریافت این بنزین از کارت سوخت جایگاه‌ها نیز استفاده کنند.

همچنین شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرده است به‌دلیل این‌که ممکن است افزایش قیمت بنزین در اذهان مردم سؤال‌های متعدد ایجاد کند، سامانه تلفنی “09627” با تمام ظرفیت و به‌صورت 24ساعته پاسخگوی سؤالات مختلف مردم در خصوص کارت هوشمند سوخت و موضوع‌های مرتبط با آن است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده