ساعت: ۲۰:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ شناسه خبر: 51826

از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک در ورزشگاه امام علی (ع) به مصاف هم رفتند که در پایان با نتیجه تساوی پایان یافت.

به گزارش “سیرجان خبر” از هفته بیست و دوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور عصر امروز پنجشنبه، هجدهم بهمن ماه و از ساعت ۱۴ دو تیم گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک در ورزشگاه امام علی (ع) به مصاف هم رفتند.
آبی پوشان سیرجانی که این دیدار را بسیار خوب آغاز کرده بودند در همان دقایق اولیه بازی موفق شدند روی حرکت مهاجم خود درون محوطه جریمه حریف صاحب یک ضربه پنالتی شوند، پنالتی که در دقیقه ۵ توسط محسن آذرباد تبدیل به گل شد در ادامه نیز توپ و میدان در اختیار تیم میزبان بود تا اینکه در دقیقه ۳۰ بازی تیم مهمان توانست گل تساوی را روی یکی از معدود موقعیت های خود به ثمر برساند، گلی که به نظر می رسید در حالت آفساید به ثمر رسیده است.
شاگردان وینگو بگوویچ اگر چه در این دیدار خوب کار کردند و توپ و میدان را در اکثر دقایق بازی در اختیار داشتند اما نتوانستند بر ضعف داوری فائق آیند، عملکرد ضعیف داور وسط و کمک اول وی در این دیدار چنان واضح و شفاف بود که علاوه بر هواداران تیم گل گهر صدای مسئولین و کادرفنی این تیم را نیز در آورده بود، اعلام گل تیم

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده