ساعت: ۲۰:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۳ شناسه خبر: 49990

سومین فستیوال چهار جانبه فوتسال سندرم داون کشوربه میزبانی سیرجان توسط موسسه خیریه نیکان با حضور تیم های تهران،گیلان، قزوین وسیرجان برگزارشد.

به گزارش “سیرجان خبر”سومین فستیوال چهار جانبه فوتسال سندرم داون کشوربه میزبانی سیرجان وتوسط موسسه خیریه نیکان با حضور تیم های تهران،گیلان، قزوین وسیرجان با حضور جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.

این فستیوال به منظور ترویج نشاط ،شادی و توجه به توانمند یهای افراددارای سندرم داون صورت گرفت ،در این مراسم که با اجرای بر نامه های فرهنگی وهنری همراه بود ، کودکان سندرم داون به اجرای سرود پرداختند که با تشویق واستقبال گرم و پر شور تماشاچیان همراه بود
در این مراسم دکتر حسینی از فعالیتهای در خور تحسین مدیرعامل خیریه نیکان در خصوص حمایت از افراد دارای سندرم داون با اهدای لوح سپاس قدردانی کردند .
در این مسابقات دوستانه وتعاملی تیم های قزوین ،سیرجان ،رشت، لاهیجان وتهران به ترتیب مقام های اول تا پنجم بدست آوردند.
گفتنی است اولین تور سندرم داون جهان هم با حضور افراد سندرم از استانهای گیلان ،تهران وقزوین به سیرجان عزیمت ودر سالن ارشاد اسلامی بر گزار گردید .

در این مراسم که با حضور تمامی خانواده های دارای فرزند سندرم داون همراه بود افراد دارای سندرم داون کانون سندرم داون ایران (تهران) به اجرای نمایشهای افسانه دشت بی باران، افسانه تله ماهی ،و نمایش شورایی ما همه آدم هستیم به کار گردانی رسول حق شناس پرداختند.
روابط عمومی اداره بهزیستی سیرجان

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده