ساعت: ۰۸:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ شناسه خبر: 62882

حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ضمن اشاره به شکست عملیات سرقت دریایی آمریکایی‌ها در دریای عمان گفت: چشمان بیدار سپاه اجازه هیچگونه حرکتی را به آمریکایی‌ها نمی‌دهد.

امام جمعه شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” با اشاره به عملیات دلاورانه رزمندگان غیور سپاه پاسداران در ماجرای اخیر دریای عمان گفت: هدف آمریکا از فتنه گری های اخیر، یکی سرپوش گذاشتن بر شکست هایش در منطقه و دیگری داشتن برگ برنده برای مذاکرات احتمالی و فشار آوردن بر ایران است.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی بیان کرد: آمریکا باید گزینه نظامی را از روی میز بردارد و از مواضع خصمانه خود عقب نشینی کند و حامیانش در منطقه از قبیل امارات، عربستان و رژیم غاصب و اشغالگرِ قدس باید درس بگیرند و کشورهای منطقه نباید به آمریکا اعتماد کنند و بدانند ایران اسلامی امنیت منطقه را محقق می کند.

وی توکل داشتن بر خدا و اهل بیت (علیهم السلام) را جزو ویژگی‌های منحصربه‌فرد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: نیروهای مسلح ما در کنار ایمان به خدا و اعتقادات دینی، آمادگی کامل رزمی با دشمنان را دارند و در صورت لزوم هنگام تجاوز بیگانگان پاسخ کوبنده‌ای خواهند داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمود حسینی اذعان کرد: دزدی دریایی از سوی نیروهای آمریکایی، رسوایی جدید برای استکبار جهانی بود که سپاه پاسداران با اقتدار مقابل این کینه توزان ایستادگی کرد و مانع سرقت نفتی شد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده