ساعت: ۰۸:۵۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ شناسه خبر: 18611

امام جمعه موقت سیرجان گفت: مجامع بین‌المللی و حقوق بشر که داد از حقوق بشر در دنیا می‌زنند، مگر کودکان و زنان مسلمان در غزه شامل حقوق بشر نمی‌شوند که امروز توسط ظالمان صهیونیسم قتل‌عام می شوند، پس باید مسلمانان خود اقدام کنند و این ظلم و جنایت را پایان دهند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام حسین حیدری در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: مجامع بین‌المللی و حقوق بشر که داد از حقوق بشر در دنیا می‌زنند، مگر کودکان و زنان مسلمان در غزه شامل حقوق بشر نمی‌شوند که امروز توسط ظالمان صهیونیسم قتل‌عام شده و هیچ ممانعت و فریادی از سوی حقوق بشر جهانی نمی‌شوند، پس باید مسلمانان خود اقدام کنند و این ظلم و جنایت را پایان دهند.

وی بیان داشت: اگر فردی خائن در ایران اسلامی زندانی می‌شود، ماه‌ها و سال‌ها از حقوق بشر و حمایت از این فرد خیانتکار دم می‌زنند و امروز کشتار بی‌رحمانه مردم غزه توسط سردمداران رژیِم جعلی صهیونیست مساوی با سکوت همه جوامع بین‌المللی و دفاع از حقوق بشر و حتی سردمداران کشورهای عربی است که دائم سنگ قومیت عرب و اسلام را به سینه می‌زدند.

امام جمعه موقت سیرجان همچنین همسویی گروه داعش با صهیونیست‌ها در حمله به مسلمانان در سوریه، عراق و لبنان را سند محکم و شاخص صهیونیستی بودن سران این گروه اعلام کرد و افزود: شما که دم از اسلام می‌زنید، چرا در برابر مسلمان‌کشی سران رژیم صهیونیستی سکوت کرده و به نوعی حامی هستید، گر چه مسلمانان جهان می‌دانند از ابتدا هم شما برای منافع آمریکا و صهیونیست تشکیل شده و امروز روسیاه از این اقدام خود نزد مسلمانان هستید.

حیدری اضافه کرد: هزینه 307 میلیارد دلاری صهیونیست‌ها در حمله کمتر از یک ماهه به غزه نتوانست آنها را به پیروزی برساند، زیرا اولا نتوانستند جلوی موشک‌های مقاومت را با وجود گنبد آهنین بگیرند و دوما نیروهای صهیونیستی از مهلکه جنگ و رودررو شدن با نیروهای مقاومت می‌ترسند و سوما به اقتصاد و گردشگری رژیم صهیونیستی ضربه خورده است و حتی شهرک‌های یهودی‌نشین خالی از سکنه از ترس حمله مقاومت هستند و این عوامل موجب شده است که صهیونیست تن به شکست دهد.

وی با اشاره به گفت : خبرنگاران با همه مخاطراتی که وجود دارد در ثبت وقایع و اطلاع‌رسانی جامعه تلاش می‌کنند و امروز هم اگر خبرنگاران مورد حمله آتش ظلم صهیونیست در غزه قرار می‌گیرند، به این علت است که آنها نمی‌خواهند حقایق به گوش جهان برسد، لذا ما این روز را روز یادآوری شجاعت و رشادت و اعتلای جامعه از سوی خبرنگاران می‌دانیم و بر آنها درود می‌فرستیم.

امام جمعه موقت سیرجان از اقدامات جدی نیروی انتظامی شهرستان سیرجان پس از انتصاب فرماندهی جدید در راستای تامین امنیت قدردانی کرد و یادآور شد: نعمت امنیت بزرگترین نعمت خداوند است که باید قدردان آن باشیم و از نیروی انتظامی تشکر می‌کنیم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده