ساعت: ۲۰:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۱۰/۷ شناسه خبر: 51440

امام جمعه موقت سیرجان گفت:سیاست های آمریکا در منطقه به طور کامل شکست خورد و همه تلاش ها و هزینه های این مستکبرکه از هیچ ظلمی به ملت ها فروگذاری نکرد بی نتیجه ماند.

به گزارش “سیرجان خبر” امام جمعه موقت سیرجان امروز در خطبه های نماز با اعلام این مطلب افزود: سیاست های آمریکا در منطقه به طور کامل شکست خورد و همه تلاش ها و هزینه های این مستکبرکه از هیچ ظلمی به ملت ها فروگذاری نکرد بی نتیجه ماند و اگر روزی با هدف رفتن رئیس جمهور سوریه تلاش می کرد امروز آمریکا سوریه را ترک کرد و این یعنی پیروزی جبهه مقاومت و ایستادگی است.

حجت الاسلام والمسلمین حسین حیدری ورود مخفیانه ترامپ به عراق را برای کشوری که ادعای رهبری جهان را دارد یک ننگ و شکست دیگری عنوان کرد و گفت : این خفت و خاری رئیس جمهور آمریکا نشانه عظمت و اقتدار شیعیان و همبستگی دارد وبرای همه مردم قدرت پوشالی دولت آمریکاو ضعف در سیاست و کردارمشخص شد.

وی از ۹ دی به عنوان روز بصیرت و آگاهی ملت ایران در برابر فتنه گران یاد کرد وافزود : مگر در فتنه سال ۸۸ قرار نبود که در مقابل همین دشمن های ذلیل زانو بزنیم و قدرت ملت ایران و مکتب شیعه را نادیده بگیرم حالا ببینید نظام اسلامی امروز بیشتر در منطقه عزت و اقتدار دارد یا دشمنانی که علیه ما ایستادند.

خطیب جمعه سیرجان هر فتنه را به ترتیب دارای سه مقوله امتحان ، آمیختگی حق و باطل ودر نهایت هرج و مرج به همراه آشوب عنوان کرد و گفت : درفتنه ۸۸ شناخت حق و ایستادگی مقابل باطل شاخصه ملت ایران بود و اگر بصیرت و دشمن شناسی نبود مشکلات بیشتری به وجود می آمد.

حیدری افزود : شیطان گاهی در مقابل حق می ایستد ، گاهی از گفتن حق اجتناب می کند و خیلی ازوقت ها هم باطل را ترویج می دهد و همه این ها نوعی از شیطان است لذا ملت ما در ۹ دی حق را شناختند و در برابر باطل فریاد زدند که می بینیم امروز باطل در منطقه جایگاهی ندارد و شکست خورده است.

امام جمعه موقت سیرجان با تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی وی را شخصیتی دانست که با انقلاب بود و با انقلاب هم ماند و هرگز از خط ولایت و اطاعت از رهبری جدا نشد.
وی ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه اتوبوس دانشگاه تهران خواستار توجه جدی مسئولین به اموری شد که منجر به این گونه حوادث می شوند وافزود :باید مقصرین حادثه پاسخگو باشند و نهادهای نظارتی در همه ابعاد توجه بیشتری داشته باشند.

خطیب جمعه سیرجان به سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی هم اشاره کرد وضمن قدردانی از همه متولیان سواد آموزی گفت : طاغوت زمانی اعلام کرد دروازه تمدن را به روی ملت ایران گشودیم در حالی که درپایه تمدن که دانش است کاری نکرد و ناتوان بود و این نظام اسلامی است که امروزبا افتخار اعلام می کند ما بی سودی را در سطح مملکت خشکاندیم و همه کسانی که واجد الشرایط در علم آموزی بودند با سواد شدند.

حیدری در پایان از مردم سیرجان خواست که در مراسم ۹ دی که ساعت ۹ صبح در مسجد امیرالمومنین برگزار می شود حضوری گسترده داشته باشد و گفت : همین حضور مردم است که استکبار جهانی را منزوی کرد و شکست داد

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده