ساعت: ۰۸:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۱/۸ شناسه خبر: 25370

سرگرد جهانشاهی: محور بندر عباس به سیرجان زیر بار ترافیکی بسیار سنگینی قرار دارد که با توجه به پایان دور اول سفر ها و آغاز دور دوم هر دو لاین این مسیر پر ترافیک هستند.

سرگرد اسماعیل جهانشاهی فرمانده پلیس راه شهرستان سیرجان در گفت وگوی اختصاصی با “سیرجان خبر” ضمن ارزیابی مثبت از ترافیک محور های شهرستان گفت: محور بندر عباس به سیرجان زیر بار ترافیکی بسیار سنگینی قرار دارد که با توجه به پایان دور اول سفر ها و آغاز دور دوم هر دو لاین این مسیر پر ترافیک هستند.

فرمانده پلیس راه شهرستان سیرجان افزود: محور های دیگر شهرستان از جمله محور سیرجان-کرمان و سیرجان -شهر بابک نیز نسبت به مسیر بندر عباس از ترافیک روان تری برخوردار است.

جهانشاهی ادامه داد: چهار اکیپ گشت نامحسوس مسیر بندر عباس- سیرجان را نظارت می کنند که بیست سرباز پیاده نیز از پایگاه نیروی دریایی سیرجان ماموران راهنمایی رانندگی را در امر برقراری نظم و امنیت محورهای مواصلاتی شهرستان همراهی می کنند.

وی تصریح کرد: طرح نوروزی ویژه پلیس راه استان کرمان از 25 اسفندماه سال گذشته آغاز شده و تا 15 فروردین ماه ادامه خواهد داشت، همچنین در روز سیزده فروردین نیز تمهیدات ویژه ای لحاظ خواهد شد.

این مقام انتظامی با توصیه به مسافران گفت: زمانی که خستگی بر رانندگان عزیز غالب می شود هرگز به چشمانشان اطمینان نکنند و در اولین فرصت ممکن استراحت کنند تا باعث بروز حادثه هم برای خود و هم برای سایر مسافران نشوند.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده