ساعت: ۱۲:۱۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ شناسه خبر: 55787

معاون امور استان های مجمع خیرین سلامت کشور گفت: شهرستان سیرجان بیشترین خیرین حوزه سلامت در جنوبشرق کشور را دارد و در بین استانهای جنوبشرق بیشترین حجم فعالیت خیریه‌ای سلامت در سیرجان انجام شده است.

به گزارش”سیرجان خبر”معاون امور استان های مجمع خیرین سلامت کشور در سفر به شهرستان سیرجان گفت: علی رغم مشکلات اقتصادی که ممکن است برای همه وجود داشته باشد، اما سیرجانی ها به راحتی از مال خود برای کمک به توسعه و پیشرفت حوزه سلامت می گذرند و همواره پیشگام در کمک رسانی به مجمع خیرین سلامت این شهرستان بوده اند.

وی تعامل مجمع خیرین سلامت به عنوان بخش مردمی با دانشکده علوم پزشکی سیرجان به عنوان بخش دولتی حوزه سلامت را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: افزایش فعالیت های خیریه ای همچون کمک به توسعه فضای درمانی و بهداشتی و نیز خرید تجهیزات پزشکی نشان دهنده افزایش اعتماد عمومی به حوزه سلامت در شهرستان سیرجان است به طوری که ما با اصرار و رضایت کامل، برخی خیرین برای انفاق هرچه بیشتر در این حوزه مواجهیم.

گفتنی است دکتر غنیان معاون امور استان های مجمع خیرین سلامت کشور، در جریان سفر به سیرجان از پروژه های عمرانی خیرین در بخش های بهداشت و درمان بازدید و ضمن حضور در مراسم رونمایی از تجهیزات اهدایی اعمال جراحی چشم، با مسئولین دانشکده علوم پزشکی این شهرستان دیدار کرد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده