ساعت: ۱۱:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ شناسه خبر: 42752
نایب رئیس شورای شهر سیرجان:

نایب رئیس شورای شهر سیرجان گفت:در راستای آمادگی برای استقبال از مهمانان نوروزی رنگ آمیزی جداول بلوارهای ورودی سیرجان در حال انجام و رو به اتمام است و همینطور پرچم های سطح شهر تعویض و برخی المان های موجود نیز اصلاح شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” محمد ایران نژاد نایب رئیس شورای شهر پس از برگزاری جلسه کمیته زیبا سازی شهر جهت استقبال از نوروز که در محل شورای شهر تشکیل شد گفت: در راستای آمادگی برای استقبال از مهمانان نوروزی رنگ آمیزی جداول بلوارهای ورودی سیرجان در حال انجام و رو به اتمام است و کاشت نهال گل و گیاه در مسیرهای ورودی ها و مکانهای مختلف و میادین انجام شده همینطور پرچم های سطح شهر تعویض و برخی المان های موجود نیز اصلاح شده است.

وی بازگشایی لاین دوم پل شهدای غواص ادامه بلوار امام رضا و لکه گیری خیابانها به ویژه محورهای ورودی را ازجمله اقدامات استقبال از بهار و مسافرین نوروزی عنوان کرد و اظهار داشت : خط کشی خیابانها نیز به طول 80 کیلومتر در این هفته انجام می شود .

ایران نژاد افزود : سیستم روشنایی محورهای ورودی  و چراغانی پل شهدای غواص با هدف افزودن بر زیبایی این محور در استقبال از مسافرین امروز انجام گردید.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده