ساعت: ۰۸:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ شناسه خبر: 49307

سیستم روشنایی مناسب یکی از ملزومات هر خیابان و بلوار در شهرها محسوب می شود حال اینکه بخشی از معابر اصلی سیرجان شب ها در تاریکی بوده که این خود نیز موضوعی سئوال برانگیز است. عدم تامین روشنایی برای ورودی و خروجی شهرقصوری ناپذیرفتنی است.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”سیستم روشنایی مناسب یکی از ملزومات هر خیابان و بلوار در شهرها محسوب می شود حال اینکه بخشی از معابر اصلی سیرجان شب ها در تاریکی بوده که این خود نیز موضوعی سئوال برانگیز است. عدم تامین روشنایی برای ورودی و خروجی شهرقصوری ناپذیرفتنی است.
خیابان ها و کوچه های شهرسیرجان باید با استفاده از تیر چراغ های برق روشن شوند، چرا که تاریکی خیابان های شهر سبب بروز حوادث و مشکلات خطرناکی در رانندگی به وجود می آورد.
بلوار های اصلی شهر سیرجان مدتی است به دلیل خاموش بودن چراغها سبب بروز مشکلات رفت و آمد مردم شده است این تاریکی برای وسایل نقلیه بسیار خطرناک است امیدواریم قبل از اینکه حادثه جبران ناپذیری رخ دهد مسئولین به فکر رفع این تاریکی شوند.
رانندگان معترضین اصلی این تاریکی هستند که وقتی از خروجی شهر خارج می شوند تشخیص جداول وسط بلوار برای آنها سخت است و خاستار رسیدگی مسئولین نسبت به این معضل هستند.
امیدواریم که با تلاش و پیگیری های مسئولان شهرستان سیرجان هر چه زودتر این مشکل حل شود تا در کمتر شدن مشکلات مردمی شاهد رونق اقتصادی و توسئه همه جانبه شهرمان باشیم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده