ساعت: ۰۹:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ شناسه خبر: 25109

مدیر عامل سازمان آتش نشانی از مشارکت مردم فهیم سیرجان در برگزاری چهارشنبه آرام آخر سال اعلام رضایت کرد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر” مدیر عامل سازمان آتش نشانی از مشارکت مردم فهیم سیرجان در برگزاری چهارشنبه آرام آخر سال اعلام رضایت کرد.

سرآتشیار فیروزآبادی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: هر دو ایستگاه آنش نشانی سیرجان در شب چهارشنبه سوری در آماده باش کامل قرار داشتند اما خوشبختانه و با درایت مردم سیرجان هیچگونه حادثه ای در شب چهارشنبه سوری مردم را تهدید نکرد.

وی بیان کرد: تنها محلی که مردم بصورت عمومی این سنت باستانی را برگزار کردند شهرک برق بود که با حضور ماموران آتش نشانی تا پایان مراسم در آن محل هیچ حادثه ای رخ نداد.

همچنین سرهنگ ثمره، فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان با قدردانی از مردم سیرجان در خصوص برگزاری چهارشنبه آخر سال گفت:با رعایت کردن مردم از هشدارهای انتظامی و برگزاری جلسات آموزشی و اجرای طرح‌های عملیاتی ویژه در چهارشنبه‌ی آخر سال از جمله اقدامات نیروی انتظامی بود که با اجرای آن، شاهد کاهش حوادث و خسارت‌های ناشی از اتفاقات این روز بودیم.
وی اظهار داشت: پلیس همانند سال‌های گذشته تلاش خواهد کرد با حضور مقتدرانه‌ی خود در ایام تعطیلات نوروزی نیز امینت و آرامش را برای مردم به ارمغان بیاورد.

همچنین گزارش های حاصله خبرنگار ما از مرکز اورژانس سیرجان در شب چهارشنبه سوری هیچ مصدوم سوختگی در سیرجان به اورژانس مراجعه نکرده است.

 

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده