ساعت: ۰۸:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۱۱/۱۵ شناسه خبر: 23691

شش طرح عمرانی بخش پاریز در سومین روز از دهه فجر با اعتبار 15 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش“سیرجان خبر” منصور مکی‌آبادی در آیین بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی در شهر پاریز اظهار داشت: شش طرح عمرانی شهر پاریز در سومین روز از دهه فجر با اعتبار 15 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وی بیان داشت: پایگاه اورژانس 115 شهری با زیربنای 130 متر مربع و هزینه 800 میلیون ریال از اعتبارات عمرانی، مجتمع گلخانه‌ای پردیس حسین‌آباد به مساحت 4 هزار متر مربع و هزینه 3 میلیارد ریال از اعتبارات تسهیلات بانکی و با اشتغالزایی پنج نفر از جمله طرح‌های عمرانی بخش پاریز است.

فرماندار سیرجان، احداث زمین ورزشی چمن مصنوعی هماشهر با مساحت یک هزار و 363 متر مربع و هزینه 2 میلیارد و 150 میلیون ریال از اعتبارات عمرانی شهرداری هماشهر را از دیگر طرح‌های عمرانی شهر پاریز ذکر کرد و بیان داشت: 400 جوان این شهر از زمین ورزشی مناسب بهره‌مند شدند.

مکی‌آبادی ادامه داد: آبرسانی به روستای کران به حجم لوله‌گذاری 7 کیلومتر و با هزینه 7 میلیارد ریال از اعتبارات آب و فاضلاب روستایی از دیگر طرح‌هاست که بیش از 200 خانوار از نعمت آب شرب سالم بهره‌مند شدند.

وی همچنین گازرسانی به دبستان شهید لری‌گویینی روستای کران به هزینه 500 میلیون ریال از اعتبارات طرح گازرسانی به مدارس را از جمله طرح‌های عمرانی پاریز ذکر کرد و گفت: 150 دانش‌آموز این مدرسه از سیستم گرمایشی مناسب استفاده می‌کنند.

فرماندار سیرجان در پایان متذکر شد: برق‌رسانی به مجتمع مسکونی مهر شهر پاریز با هزینه یک میلیارد و 500 میلیون ریال از اعتبارات شرکت برق و تسهیلات بانکی از دیگر طرح‌ها است و 200 واحد مسکونی مسکن مهر پاریز از مزایای برق بهره‌مند شدند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده