ساعت: ۱۱:۵۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ شناسه خبر: 56624
در پایان چهارمین روز از ثبت‌نام:

9 نفر تا پایان چهارمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان سیرجان ثبت‌نام کردند.

به گزارش “سیرجان خبر” سرپرست فرمانداری شهرستان سیرجان در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 9 صبح یکشنبه 10 آذر ماه همزمان در وزارت کشور و فرمانداری‎های سراسر کشور در شهرستان سیرجان آغاز شده است که داوطلبان نمایندگی ملت تا 16 آذرماه برای ثبت نام در این رویداد سیاسی فرصت دارند.

وی در ادامه افزود: با گذشت چهارروز از ثبت نام نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان سیرجان 9داوطلب با حضور در ستاد انتخابات شهرستان در فرمانداری و ارائه مدارک خود برای حضور در این دوره از انتخابات ثبت‌نام کردند.

سرپرست فرمانداری سیرجان اذعان داشت: جلسه انتخابات اعضای هیات اجرایی ستاد انتخابات شهرستان سیرجان در حضور جمعی از معتمدان ، اعضای هیات نظارت و اعضای اداری هیات اجرایی شهرستان سیرجان برگزار شد.

بهاالدینی درادامه افزود: با برگزاری این انتخابات از بین ۳۰ نفر معتمد هشت نفر به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر به عنوان اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخاب و معرفی شدند.

وی اذعان داشت: طبق این انتخابات آقایان حسن زیدآبادی ، صادق طباطبایی ، مسعود میر محمدی ، مهدی امامی پناه ، محمدرضا مستقیمی ،علیرضا محمودآبادی ، اسماعیل خواجویی ، وحید کارآموز به عنوان اعضای اصلی هیات اجرایی انتخاب شدند.

سرپرست فرمانداری سیرجان گفت: هیات اجرایی ستاد انتخابات سیرجان دارای ۱۱ عضو شامل فرماندار، هشت نفر معتمد ، دادستان و رئیس اداره ثبت احوال شهرستان است.

بهاالدینی با اشاره به اهمیت انتخابات و لزوم یک انتخاب صحیح گفت: سلامت، امنیت، مشارکت حداکثری، رقابت سالم و شفاف سازی 5 رکن اصلی یک انتخابات صحیح هستند که امید است با همکاری اعضای هیات اجرایی و نظارت بتوانیم این مهم را محقق سازیم.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان سیرجا گفت: از اعضای اصلی و علی البدل انتخابی خواستاریم ضمن توجه به ملاحضات اخلاقی و قانونی و رعایت بی طرفی لازم جدیت و اهتمام مضاعفی در اجرای انتخابات و صیانت از آرا مردم داشته باشد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده