ساعت: ۱۵:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۸/۵ شناسه خبر: 60570

رئیس روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی سیرجان گفت:تاکنون 3100 نفربیمار کرونایی در سیرجان داشته ایم که از این تعداد 1200نفر در بخش‌های اختصاص یافته به بیماران کرونایی در دو بیمارستان امام رضا(ع) و دکتر غرضی بستری شده اند.

سیدعلی آتشی پور در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” در خصوص شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان سیرجان گفت: از ابتدای شیوع کرونا ویروس در سیرجان تاکنون 3100 نفربیمار کرونایی در سیرجان داشته ایم که از این تعداد 1200نفر در بخش‌های اختصاص یافته به بیماران کرونایی در دو بیمارستان امام رضا(ع) و دکتر غرضی بستری شده اند.
وی با اشاره به اینکه در چند روز اخیر، هر روز در تعداد مبتلایان بستری سیرجان رکورد داشته‌ایم اذعان کرد: در حال حاضر در بخش‌های اختصاص یافته به کرونا در دو بیمارستان امام رضا (ع) و دکتر غرضی 145بیمار بستری هستند که از این تعداد 69 بیمار قطعی کرونا می باشند.

رئیس روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی سیرجان اظهار کرد: در میدان مقابله با کرونا نیاز به همت همگانی است، دستگاه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها و شهروندان، همه بایستی به هر نحو که می توانند به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در شهرستان کمک کنند اجرای دقیق و صحیح دستورالعمل‌ها، زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دوری از تجمعات هنوز هم مهم‌ترین عامل در مدیریت و تحقق مقابله با کروناست.
وی در پایان با اشاره به این که آمار فوت شدگان کرونا به ۷۴ نفر رسیده است از شهروندان خواست تا این ویروس منحوس را جدی بگیرند و تا حد امکان در مکان های شلوغ حضور پیدا نکنند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده