ساعت: ۱۰:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۱/۴ شناسه خبر: 15377

گروهک تروریستی جیش العدل با انتشار بیانیه‌ای در توئیتر خود مدعی شد یکی از 5 مرزبان ایرانی در اسارت خود را اعدام کرده است.

به گزارش“سیرجان خبر” گروهک تروریستی جیش الظلم که 5 سرباز وظیفه مرزبان ایرانی را ربوده و با خود به داخل خاک پاکستان برده است، با انتشار بیانیه‌ای در حساب کاربری توئیتر خود مدعی شد یکی از مرزبان‌های ایرانی را اعدام کرده است.
این گروهک تروریستی مدعی شده است؛ گروهبان دانایی فر را به شهادت رسانده است.

پیش از این گروهک تروریستی موسوم به جیش الظلم” با وارد شدن به مرزهای ایران 5 مرزبان ایرانی را ربوده و با انتشار تصویری در صفحه توئیتر خود مسئولیت ربایش ۵ نفر از مرزبان‌های ایرانی را بر عهده گرفت.

تاکنون تلاش‌های زیادی از سوی مسئولان ایرانی برای آزادی 5 مرزبان ایرانی صورت گرفته اما متاسفانه تاکنون این تلاش‌ها به نتیجه نرسیده است.


گروهبان جمشید دانایی فر

در همین خصوص معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ما از شهادت مرزبان ایرانی به دست اعضای گروهک تروریستی جیش الظلم اطلاع نداریم.

وی در ادامه با اشاره به تلاش‌های روحانیت اهل سنت منطقه عنوان کرد: با توجه به تلاش‌های روحانیت اهل سنت منطقه سیستان و بلوچستان بعید به نظر می‌رسد چنین اتفاقی افتاده باشد.

لازم به ذکر است؛ در ساعات اولیه بامداد روز دوشنبه چهارم فروردین، قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور در مصاحبه با یکی از خبرگزاری‌ها ضمن تکذیب خبر به شهادت رسیدن سرباز مرزبان ایرانی اعلام کردند: در صورتیکه چنین اتفاقی افتاده بود، ما مطلع می‌شدیم ولی چنین اتفاقی نیفتاده است و تا این لحظه هر پنج مرزبان ایرانی در سلامت هستند و در خاک پاکستان نگهداری می‌شوند. صحت خبرهای منتشره شده از به شهادت رسیدن یکی از مرزبانان کشورمان توسط جیش‌ الظلم قابل تائید نیست.

منبع:دانا

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده