ساعت: ۱۱:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۵/۲ شناسه خبر: 54337

شرفعلی پور شهردار ارزوئیه به همراه خسروی مسئول واحد خدمات شهر شهرداری ارزوئیه از روند اصلاح و تنظیف فضای سبز معابر شهر بازدید کردند.

به گزارش  سرویس اجتماععی “سیرجان خبر” شرفعلی پور شهردار ارزوئیه به همراه  خسروی مسئول واحد خدمات شهر شهرداری ارزوئیه از روند اصلاح و تنظیف فضای سبز معابر شهر بازدید کردند و  نکاتی را پیرامون هر چه بهتر انجام شدن این امر به واحد خدمات شهر شهرداری متذ کر شدند.

متاسفانه در طول سالیان قبل هیچگونه توجهی به فضای سبز شهر به ویژه فضای سبز معابر شهر نشده بود که این امر موجب بوجود آمدن منظره ای بد بخاطر کاشت غیر علمی و غیر تخصصی درختان و رشد بی رویه آنها گردیده است.

فضای سبز هر شهر عامل مهمی در طراوت، نشاط و زیبایی هر شهر می باشد که در گذشته و در شهر ارزوئیه به این امر مهم کمتر توجه شده است.

خوشبختانه با همت واحد خدمات شهر شهرداری روند اصلاح اساسی این فضا با حذف درختان غیرضرور و اصلاح سایر درختان همچنین حذف علف ها، گیاهان زائد، درختان خشک شده، درختان پیر و بدشکل که نمای بسیار بدی را در نظر شهروندان به وجود آورده بودند در معابر اصلی شهر آغاز گردیده است و تمامی بلوارهای سطح شهر تنظیف، اصلاح و زیباسازی خواهد شد.

منبع: روابط عمومی شهرداری ارزوئیه

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده