ساعت: ۰۸:۳۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۳/۱ شناسه خبر: 298

به گزارش  پایگاه خبری تحلییل سیرجان خبر ؛دکتر منصور آبیار در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان در این باره گفت: سال ها است که مشکل هدایت آبهای سطحی در محل بلوار شاهد، شهروندان آن منطقه را دچار مشکل می کند. وی افزود: طرح هدایت آبهای سطحی پایین دست […]

48729961470701028515

به گزارش  پایگاه خبری تحلییل سیرجان خبر ؛دکتر منصور آبیار در گفتگو با واحد خبر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سیرجان در این باره گفت: سال ها است که مشکل هدایت آبهای سطحی در محل بلوار شاهد، شهروندان آن منطقه را دچار مشکل می کند.

وی افزود: طرح هدایت آبهای سطحی پایین دست در حاشیه بلوار شاهد و بلوار شیراز در دستور کار شهرداری سیرجان قرار دارد و با اجرای کامل آن قطعاً مشکل مردم آن منطقه برای همیشه حل خواهد شد. این مقام مسئول ادامه داد: فاز چهارم این طرح از انتهای بلوار دکتر صادقی(تقاطع بلوار شاهد) آغاز شده و تا انتهای خیابان ابوریحان ادامه می یابد.

شهردار سیرجان تصریح کرد: فاز چهارم طرح هدایت آبهای سطحی به متراژ 400 متر طول شامل خاکبرداری، تولید و نصب لوله های بتنی با دهانه یک و نیم متر همراه با نصب اتصال های گران قیمت بتنی با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال آغاز شده است.

دکتر منصور آبیار بیان داشت: 12 خیابان و کوچه در مسیر این طرح قرار دارد و با اجرای کامل آن آبگرفتگی آنها برای همیشه حل خواهد شد.

وی گفت: اجرای طرح هدایت آبهای سطحی از یک ماه گذشته آغاز شده و امیدواریم تا پایان خردادماه به بهره برداری برسد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد