ساعت: ۰۹:۲۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ شناسه خبر: 21820

ضعف مدیریت شهری را در زمان شهرداران قبلی که با بی توجهی به زیر ساخت های شهر و توقف پروژه های شهری باعث شده است که مشکلات زیادی برای شهروندان ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی“سیرجان خبر” زمان دولت هاشمی بود که اولین پل شهری سیرجان نیمه کاره افتتاح شد و هنوز گوشه هایی از پل ساخته نشده بود بعضی از قسمت های این پل فاقد چمن و جدول گذاری بود.

وضعیت نامناسب آبهای فاضلاب یکی از مشکلات این پل بود که به علت مجاورت آن با شهرک امام حسین مشکلات عدیده ایی برای ساکنان این شهرک ایجاد کرده بود و اوایل سال جاری طرح هدایت این آب ها توسط شهرداری اجرا شد که پس از گذشت قریب به شش ماه هنوز این پروژه کوچک به اتمام نرسیده و نزدیک به دو ماه است که متوقف شده است و با بستن مسیر های دور برگردان این پل برای اجرای پروژه موانع زیادی برای خودرو های عبوری ایجاد کرده است.

پل دفاع مقدس1

قسمت شمالی این پل یکی از محل هایی بود که در زمان افتتاح پل با بی توجهی مسئولان و کارفرمای پل ساخته نشد و به دلیل ایجاد مشکلاتی که برای ساکنان مجاور و همچنین تخریب چهره نامناسب پل داشت همزمان با اجرای پروژه هدایت آبهای سطحی شروع شد و این پروژه نیز با پیشرفت 50درصدی متوقف شد.

پل دفاع مقدس

اوضاع نابسامان جداول و تخریب آسفالت پل که باعث ایجاد نمایان شدن تیر های آهنی پل شده است و از عدیده مشکلات این پل است که میراث مسئولان پیشین است و همچنان باقی خواهند ماند اما آنچه که مشهود است ضعف مدیریت شهری را در زمان شهرداران قبلی هم می رساند که با بی توجهی به زیر ساخت های شهر به فکر جیبشان بودند و علت توقف این پروژه ها شهری است که شهردار ندارد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده