ساعت: ۰۸:۴۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ شناسه خبر: 32470

“سیرجان خبر” برگ‌های تاریخ به روزهای ملتهبی جهان اسلام رسیده است. روزهایی که علم غیرت شیعه، مرزهای ایران، افغانستان، لبنان، سوریه و عراق را در هم شکسته است و در مقابل لجاجت و جهل زمان ایستاده است. این روزها تقدیر لحظه‌های ناب شهادت نصیب مدافعان حرم حضرت زینب (س) می‌شود. شهید سجاد طاهرنیا، بسیجی و […]

“سیرجان خبر” برگ‌های تاریخ به روزهای ملتهبی جهان اسلام رسیده است. روزهایی که علم غیرت شیعه، مرزهای ایران، افغانستان، لبنان، سوریه و عراق را در هم شکسته است و در مقابل لجاجت و جهل زمان ایستاده است. این روزها تقدیر لحظه‌های ناب شهادت نصیب مدافعان حرم حضرت زینب (س) می‌شود.

شهید سجاد طاهرنیا، بسیجی و رزمنده داوطلب از جوانان ایرانی بود که فردای عاشورای حسینی 94 در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسید. او در حین ماموریت مستشاری در استان «حلب» به فیض شهادت نائل شده است. این شهید اهل رشت و ساکن این شهر بود و از وی یک پسر و یک دختر به یادگار مانده است. پسر نوزاد شهید طاهرنیا 20 روزه بود که پدرش در دفاع از حرم اهل بیت(ع) به شهادت رسید. این شهید بزرگوار نیز در بخشی از وصیت‌نامه‌اش نوشته است: «با اینکه خیلی دوست داشتم ببینمت اما نشد…».  تعدادی از تصاویر منتشر نشده این شهید مدافع حرم در ادامه می‌آید:

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده