ساعت: ۰۸:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ شناسه خبر: 14907

تیم فوتبال استقلال در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر الریان شکست خورد و تیم فوتبال فولاد ایران توانست تیم الفتح عربستان را شکست بدهد.

به گزارش“سیرجان خبر” تیم فوتبال فولاد خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز و در حضور بیش از 30 هزار تماشاگر در دومین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الفتح عربستان رفت که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد به پایان رسید.

در دقیقه 67 ضربه سروش رفیعی با برخورد به دست مدافع الفتح گل نشدو توپ به بیرون رفت که داور به درستی نقطه پنالتی را نشان داد اما بازیکنان عربستانی به شدت به تصمیم داور معترض شدند در حالیکه تصاویر تلویزیونی هم درستی پنالتی فولاد را تایید می‌کرد.

ترکیب تیم فولاد خوزستان:

سوشا مکانی، لئوناردو پادوانی، ایوب کلانتری، عبدالله کرمی، سروش رفیعی( از دقیقه 87 لئندرو چاووز)، مهرداد جماعتی، امید خالقی، بختیار رحمانی، شهاب کرمی، غلامرضا رضایی و اسماعیل شریفات( از دقیقه 74 ساسان انصاری)

سرمربی: حسین فرکی

شکست استقلال مقابل الریان

در دیگر بازی انجام شده از گروه A الریان قطر برابر استقلال به برتری یک بر صفر رسید. اوچه در دقیقه 15 تک گل بازی را به ثمر رساند.

ارسال بازیکنان الریان از میانه‌های میدان روی دروازه استقلال با خروج رحمتی و اشتباه بچه‌گانه این دروازه‌بان با تجربه همراه بود. روی این ارسال توپ از دستان رحمتی رها شد تا اوچه مهاجم نیجریه‌ای نماینده قطر در دقیقه 15 به راحتی دروازه آبی‌پوشان را باز کند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده