ساعت: ۰۹:۱۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۹/۹ شناسه خبر: 56545

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سیرجان با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولین شهرستان در محل مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”به مناسبت گرامی داشت سالروز نیروی دریایی ارتش و حماسه قهرمانان شهید عملیات بزرگ مروارید در هفتم آذرماه، صبح امروز با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سیرجان در مرکز آموزش شهدای وظیفه دریایی سیرجان برگزار شد.

ناخدایکم ستاد عبدالکریم‌بهادری جانشین مرکز آموزش شهدای دریایی سیرجان با گرامیداشت حماسه هفتم آذر گفت: اجرای عملیات مروارید در هفتم آذر ماه سال ۱۳۵۹ نقطه عطفی در عملیات‌های دریایی علیه رژیم بعث عراق است.

وی افزود: بارشادت‌ها و دلاورمردی‌های نیروی دریایی ارتش در دفاع از جزایر، بنادر، سواحل و دریاهای کشور و به ویژه دفاع از آبادان و خرمشهر و آب‌های نیلگون خلیج فارس در دوران جنگ تحمیلی و در نطفه خفه کردن نیروی دریایی دشمن بعثی، در ابتدای دوران دفاع مقدس، با تأیید امام قدس سره هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش نام گرفت تا همه ساله حماسه با شکوه دریادلان نیروی دریایی و یاد شهدای عزیز و گرانقدر دریایی گرامی داشته شود.

بهادریان گفت: جان بر کفان نیروی دریایی تحت امر فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری در برقراری ثبات و امنیت در آب‌های نیلگون خلیج فارس و دریای عمان و آب‌های بین‌المللی حافظ منافع نظام اسلامی و ملت ایران هستند و همچنان برای اقتدار نظام اسلامی آماده و جان بر کف هستند.

در این مراسم که با برنامه های فرهنگی همراه بود گردان‌های نمونه دریایی متشکل از دانشجویان و ناویان وظیفه به اجرای رژه پرداختند و اقتدارخود را به نمایش گذاشتند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده