ساعت: ۱۰:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ شناسه خبر: 50728

از هفته هفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور دو تیم ملوان بندرانزلی و گل گهر سیرجان به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری سه بر یک تیم گل گهر سیرجان به پایان رسید.

به گزارش “سیرجان خبر” از هفته هفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر روز گذشته دو تیم ملوان بندرانزلی و گل گهر سیرجان از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی انزلی به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری سه بر یک تیم گل گهر سیرجان به پایان رسید.

تیم ملوان بندرانزلی توانست در دقایق ابتدایی بازی نخستین گل را وارد دروازه تیم گل گهر سیرجان کند و در سوی دیگر تیم گل گهر سیرجان در دقایق پایانی نیمه نخست با استفاده از یک ضربه پنالنی توانست نخستین گل را وارد دروازه تیم ملوان بندرانزلی کند تا بازی با در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

تیم گل گهر توانست با استفاده از اخراج یکی از بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی حملات زیادی را بر روی دروازه این تیم انجام دهد و دومین گل را وارد دروازه تیم ملوان بندرانزلی کند و پس از این گل تیم گل گهر سیرجان حملات بیشتری را بر روی دروازه تیم ملوان بندرانزلی انجام داد تا سومین گل را وارد دروازه تیم ملوان بندرانزلی کند تا بازی با برتری سه بر یک تیم گل گهر سیرجان به پایان برسد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده