ساعت: ۱۴:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ شناسه خبر: 60994
رئیس اداره صمت شهرستان سیرجان؛

محمدرضاخواجویی گفت: کارخانه تولید ظروف نچسب در سیرجان با سرمایه گذاری 28 میلیارد ریالی به ظرفیت 500 تن در سال در شهرک صنعتی شماره 2 سیرجان راه اندازی خواهد شد.

به گزارش “سیرجان خبر” محمدرضاخواجویی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سیرجان ضمن اشاره به صدور جواز تاسیس کارخانه تولید ظروف فلزی نچسب آشپزخانه در سیرجان عنوان کرد: شهرستان سیرجان علاوه بر حوزه فولاد، در سایر صنایع نیز دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بی بدیلی است که همین امر فرصت های خوبی را جهت سرمایه گذاری و کارآفرینی در سیرجان فراهم کرده است.


وی گفت: این طرح با سرمایه گذاری 28 میلیارد ریالی به ظرفیت 500 تن در سال در شهرک صنعتی شماره 2 سیرجان راه اندازی خواهد شد و در فاز اول برای 16 نفر از شهروندان سیرجانی اشتغال زایی در پی خواهد داشت.
یونسی مدیرعامل شرکت آذرین ظرف آشیانه گفت: حدود 3 سال است که ظروف آشپزخانه ای که خاصیت نچسب بودن خود را از دست داده اند، با گرانیتی کردن، بازسازی می شوند.

وی اذعان کرد: حال که تجربه و دانش تولید را به دست آوردیم تصمیم گرفتیم با ایجاد این کارخانه علاوه بر اشتغال آفرینی، با تولید ظروف با کیفیت و با قیمتی مناسب تر از مشابه خارجی، به جلوگیری از خروج ارز کمک کنیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده