ساعت: ۰۹:۰۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ شناسه خبر: 27410

خیز بلند جناح های مختلف سیاسی برای انتخابات مجلس دهم در شهرستان سیرجان برای تصاحب کرسی مجلس رونق خاصی به خود گرفته است و کاندیداها در شبکه های اجتماعی موبایلی سخت مشغول فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” خیز بلند جناح های مختلف سیاسی برای انتخابات مجلس دهم در شهرستان سیرجان برای تصاحب کرسی مجلس رونق خاصی به خود گرفته است،این روز ها کاندیداها در شبکه های اجتماعی موبایلی سخت مشغول فعالیت هستند.
این در حالی است که مسئولین در خصوص تبلیغات زود هنگام هشدارهایی داده اند،چندی پیش وزیر کشور در خصوص این موضوع گفت: تبلیغات زود هنگام از سوی نامزدها در فضای مجازی تخلف است و باید قانونی برخورد شود.
اما علیرغم هشدارهای وزیر کشور برخی از هواداران نامزدهای احتمالی و نماینده فعلی مجلس با ایجاد صفحه های فراوان در فضای مجازی و گروه های مختلف تبلیغات هدفمندی را آغاز کرده اند.
این پدیده نوین انتخاباتی در سال 94 شیوه گسترده ای به خود گرفته است و فعالیت در این شبکه های اجتماعی روش های هدفمند و سازمان یافته ای از سوی کاندیداها دارد.
این نوع گروه های انتخاباتی در نوع خود بسیار مفید است اما شیوه فعالیت در این گروه ها خود در مدتی اندک به سمت و سوی تخریب و بد اخلاقی سیاسی می رود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده