ساعت: ۱۱:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۸/۶ شناسه خبر: 55948

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان سیرجان از اجرای طرح شهید رهنمون در مناطق محروم و کم‌برخوردارشهرستان سیرجان با هدف ارتقاء سطح سلامت از خدمات پزشکی خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان  خبر” فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان سیرجان از اجرای طرح شهید رهنمون در مناطق محروم و کم‌برخوردارشهرستان سیرجان با هدف ارتقاء سطح سلامت از خدمات پزشکی خبر داد.

سرهنگ باقری در گفت و گو با خبرنگار ما درخصوص اجرای این طرح در شهرستان سیرجان گفت: این طرح ازچند سال گذشته در سراسر کشور آغاز شده تا مردم روستایی و مناطق محروم به خدمات بهداشتی و درمانی دسترسی آسان‌تری داشته باشند.

وی افزود: در حال حاضر در شهرستان سیرجان  سه تیم متشکل از پزشک، پرستار، ماما، بهورز، کارشناس بهداشت روان با نگاه روحیه جهادی و بسیجی و با تقویت فرهنگ ایثار و شهادت به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

 سرهنگ باقری بیان داشت: در این طرح به دور از دموکراسی اداری،هرماه کادر پزشکی در قالب تیم‌های سازماندهی شده نخست به احصاء بیماری‌ها و مشکلات مردم منطقه کم‌برخوردار پرداخته و سپس در قالب تیم اعزام به ویزیت، توزیع دارو، درمان و در صورت نیاز به متخصصان و بیمارستان برای درمان‌های تکمیلی و جراحی معرفی می‌شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان سیرجان در ادامه افزود: تعهد و تخصص در کنار روحیه انقلابی و جهادی از ویژگی مهم این طرح است که در کنار درمان به توزیع بسته‌های خوراکی و بهداشتی به دانش‌آموزان و مردم محروم می‌پردازند.

وی در پایان گفت: خدمت‌رسانی خاص مانند مناطق محروم را مهم بشماریم و کار جهادی را تنها به گرفتن اسلحه و جنگیدن در برابر دشمنان ندانیم،بلکه خدمت رسانی به مردم کم‌برخوردار نوعی جهاد محسوب می‌شود

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده