ساعت: ۰۸:۴۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ شناسه خبر: 32496

طلاب و روحانیان شهرستان سیرجان در اعتراض به اعدام آیت‌الله النمر تجمع کردند.

به گزارش“سیرجان خبر” به نقل از فارس،در اعتراض به اعدام آیت‌الله النمر رهبر شیعیان عربستان توسط رژیم آل سعود، طلاب حوزه علمیه و روحانیان سیرجان با تجمع در مسجد جامع بازار این شهر با محکوم کردن این جنایت با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر آل سعود» رفتارهای خصمانه عربستان را علیه شیعیان محکوم کردند.

حجت‌الاسلام الهی‌دوست از اساتید حوزه علمیه در سخنانی جنایات حاکمان آل سعود را محکوم کرد و گفت‌: کشتار شیعیان توسط آل سعود نشان از نوکری این رژیم برای آمریکا و صهیونیست دارد که امروزه با اجرای مقاصد شوم دشمنان اسلام خود بدتر از دشمنان اسلام هستند.

وی افزود‌: حاکمان عربستان که از قدرت و اقتدار شیعه بی‌خبرند، دست به کشتار شیعیان و رهبران آنان می‌زنند و نمی‌دانند به زودی نتایج اعمال ننگین خود را دریافت می‌کنند.

این استاد حوزه علمیه تصریح کرد: امروزه هیچ توجیهی در برابر نه تنها مسلمانان بلکه مردم جهان هم ندارند که شیخی مظلوم را به جرم روشنگری اعدام کنند و خشم مردم را علیه خود برانگیزند.

وی ادامه داد: این عمل نشانه حماقت و مستی آنها در قدرت است و امید داریم که به زودی خداوند این قدرت را از آل سعود می‌گیرد.

الهی‌دوست آمریکا و رژیم صهیونیستی را عامل جنایات و کشتار مردم منطقه و مسلمانان دانست و افزود‌: عروسک دست این خائنان به بشریت امروزه آل سعود هستند که سرمست حکومت پوشالی خود شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: باید بدانند تا روزی که برای اربابان خود نفعی دارند از آنها حمایت می‌کنند وگرنه سرنوشتی همانند سران طاغوتی عرب در منطقه در انتظار آنان است.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده