ساعت: ۱۵:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ شناسه خبر: 28929

نائب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: صحبت های مرعشی بر علیه دولت قبلی به این دلیل است که در دوران احمدی نژاد آن ها نتوانستند از بیت المال سوء استفاده کنند و این صحبت مرعشی از لحاظ حقوقی جرم است و قابل پیگیری است.

به گزارش“سیرجان خبر” موسی غضنفر آبادی در گفت و گو با ” پایگاه اطلاع رسانی بوتیا ” در واکنش به توهین مرعشی به رای دهندگان دولت قبلی که آن ها را بی شرف خوانده است عنوان کرد: صحبت های مرعشی بر علیه دولت قبلی به این دلیل است که در دوران احمدی نژاد آن ها نتوانستند از بیت المال سوء استفاده کنند ولی بعد از روی کار آمدن روحانی، دولت  ۵ هزار و ۴۰۰ هکتار از زمین های بم را  تصویب کرد و به آن ها داد.

نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس افزود: قبل از این هم، مرعشی و دوستان وی مجموعه ای در کرمان تحت عنوان  هفت باغ داشتند که دولت های قبل از احمدی نژاد در اختیار آن ها گذاشته بود و عصبانیت آن ها از دولت احمدی نژاد این است که آن طوری که در دولت های گذشته از بیت المال استفاده می کردند، نتوانستند استفاده کنند.

غضنفر آبادی تصریح کرد: البته جای نگرانی وجود دارد که دولت روحانی که خود را حامی ارزش های نظام، انقلاب و امام ( ره) می داند چه اتفاقی افتاده است که در دولت تدبیر و امید یک محکوم فتنه باید این چنین گستاخانه اظهار نظر کرده و  به عنوان یک بازیگر دولت نقش ایفا کند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این صحبت مرعشی از لحاظ حقوقی جرم است و قابل پیگیری است، دادستان کل کشور و همه دادستان های شهرهای مختلف می توانند اعلام جرم کنند چرا که این یک مسئله فراگیر است و به همه مردم ایران توهین شده است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده