ساعت: ۱۰:۳۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ شناسه خبر: 21856

امام جمعه سیرجان گفت: علت خواری اسرائیل در منطقه مقاومت مردم فلسطین و حزب الله است که این ایستادگی ها باعث شده تا آنها ذلیل شوند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی“سیرجان خبر” حجت الاسلام سید محمود حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به هفته نیروی دریایی گفت: نیروهای نظامی باید از تجهیزات و امکانات دشمن اطلاعات کافی داشته باشند و امکانات خود را نیز بشناسند تا یک نیروی راهبردی باشند.

وی بیان کرد:تلاش نیروی در یایی در مرزهای آبی کشور تحسین برانگیز است و این مایه عظمت نیرو های مسلح است.

حسینی ادامه داد: علت خواری اسرائیل در منطقه مقاومت مردم فلسطین و حزب الله است که این ایستادگی ها باعث شده تا آنها ذلیل شوند.

امام جمعه سیرجان اظهار داشت: مردم مصر باید با یکدیگر همبستگی داشته باشند تا دشمن ازاین اتحاد بترسد و تبرئه حسنی مبارک نیز همان دسیسه آمریکا در این کشور است که یک فرد خون خوار را که هزاران جنایت کرده است را تبرئه می کنند و بعد هم از حقوق بشر حرف می زنند.

خطیب جمعه سیرجان ابراز داشت: از خدمات نیروی انتظامی سیرجان به پاس تلاش خود در برقراری امنیت در سیرجان تشکر می کنیم که در چند ماه اخیر با ارازل و اوباش مبارزه جدی کردند و امنیت آرامش را به شهر برگردانند که مورد رضایت مردم نیز واقع شده است.

امام جمعه سیرجان افزود: گرانی نان در روز های اخیر واکنش های زیادی را در پی داشته است که مجلس و دولت در حال بررسی موضوع هستند و طبق قانون این مسئله گرانی را حل خواهند کرد و ما مردم نیز باید در مصرف برخی از انرژی ها صرفه جویی کنیم تا باعث این گونه مشکلات در کشور نشویم.

حسینی تشریح کرد: چند روزی است که انتخاب شهردار منتخب برای مردم دغدغه شده است و من به مردم توصیه می کنم در انتخاب تعیین شهردار صبور و بردبار باشند و منتظر طی شدن مراحل قانونی حکم شهردار سیرجان شوند و توصیه من به مسئولان این است که یک شهردار ولایی مومن و دست پاک انتخاب شده است و دغدغه ایی هم برای تایید نشدن حکم آن هم وجود ندارد.

سید محمود حسینی در پایان با اشاره به روز دانشجو و سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: دانشجویان باید بیشتر از بیش در تحصیل علم کوشا باشند و موفق شوند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده