ساعت: ۱۰:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ شناسه خبر: 42995
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت و گو با سیرجان خبر:

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:در خصوص اشتغال،دولت و مجلس واقعا ضعیف عمل کرده است و اگر مجلس و دولت دست به دست هم داده و زمینه اشتغال جوان را فراهم کند کار بسیار بزرگی را انجام داده اند.

نماینده پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با “سیرجان خبر” در خصوص نامگذاری سال 96 توسط رهبر معظم انقلاب اظهار داشت:دور اندیشی رهبر معظم انقلاب در دو سال متوالی یعنی سال 95و96 بوده است و ما باید به این فرمایشات عمل کنیم،در خصوص اشتغال دولت و مجلس واقعا ضعیف عمل کرده است و اگر مجلس و دولت دست به دست هم داده و زمینه اشتغال جوان را فراهم کند کار بسیار بزرگی را انجام داده اند.

شکور پورحسین در ادامه اظهار داشت:سال 96سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال به فرموده مقام معظم رهبری نام گرفت و کار و اشتغال بحث مهمی است و شاید موضوع بیشتر مراجعه کنندگان به نمایندگان مجلس بحث اشتغال است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اذعان داشت:من بارها این موضوع را گفته ام که کارشناسان دولت باید گردهم آمده و مشکلات جامعه را بررسی و اقدام به اولویت بندی مشکلات جامعه کنند.

وی در پایان اظهار داشت:در این اولویت بندی مهم ترین آن همان بحث اشتغال است که مجلس در این بحث در سال 95 خوب عمل کرد و طرح هایی به دولت داد و دولت باید در خصوص اجرا کردن این طرح ها عمل کند و مجلس هر کمکی که لازم باشد در تحقق این مسئله انجام می دهد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده