ساعت: ۰۹:۳۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۳/۱۲ شناسه خبر: 17064

عملیات اجرایی یک مجتمع مسکونی در سیرجان به زیر‌بنای 44 هزار مترمربع با حضور معاون وزیر راه و شهر‌سازی آغاز شد.

به گزارش“سیرجان خبر” با حضور معاون پارلمانی وزارت راه و شهر‌سازی عملیات اجرایی یک مجتمع مسکونی در سیرجان آغاز شد.

فرماندار سیرجان در این مراسم اظهار داشت: این مجتمع مسکونی به مساحت چهار هکتار و زیر‌بنای 44 هزار مترمربع طی مدت سه سال به اتمام می‌رسد که 400 خانوار از مسکن مناسب و مقاوم بهره‌مند می‌شوند.

منصور مکی‌آبادی افزود‌: هزینه کل ساخت این واحدها که هر کرام 100 متر مربع زیر‌بنا دارند، 4 هزار میلیارد ریال سهم آورده اعضا و تسهیلات بانکی به میزان 50 درصد است که طی مدت سه سال عملیات ساختمانی 2 هزار و 200 نفر کارگر ساختمانی مشغول به کار می‌شوند.

معاون پارلمانی وزارت راه و شهر‌سازی در این سفر از محور روستایی منطقه چهارگنبد نیز بازدید و نسبت به رفع اعتباری برای اتمام محور بلورد به چهارگنبد به طول 60 کیلومتر قول مساعد داد.

علیرضا محفوظی در جمع خبرنگاران هدف اصلی از سفر به سیرجان را بازدید از این جاده‌ها و بررسی پیشرفت برنامه‌ها، روند کار پیمانکاران و مسائل و مشکلات عنوان کرد و افزود: در راستای این سفر جلسه‌ای در وزارت راه تشکیل می‌دهیم تا بتوانیم از جهات مختلف حمایت‌های بودجه و تامین اعتبار را برای این محورهای مواصلاتی انجام دهیم.

وی همچنین میزان پیشرفت ساخت این جاده‌ها را با توجه به بودجه‌ای که در سال گذشته اختصاص داشته مناسب ارزیابی کرد.

شهباز حسن‌پور نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی نیز اولویت اصلی پروژه‌های شهرستان را در سال جاری پروژه‌های راه و شهرسازی عنوان کرد و گفت: در مجموع مبلغ 14 میلیارد تومان با برنامه‌ریزی فرمانداری به کل پروژه‌ها اختصاص داده شده است که امیدواریم تا قبل از فصل سرما پنج کیلومتر از آسفالت جاده سیرجان به چهارگنبد بهره‌برداری شود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده