ساعت: ۰۸:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۳/۶ شناسه خبر: 26777

آتش نشانان طی عملیاتی نفسگیر و حساس در حادثه برخورد نیسان وانت با اتوبوس در بزرگراه آزادگان، راننده وانت را زنده از خودرو خارج کردند.

“سیرجان خبر” ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت خبر این تصادف بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 104 و نجاتگران ایستگاه 59 را به نشانی بزرگراه آزادگان زیر پل شهید شوشتری اعزام کرد.
حسین بیگی معاون منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران در این باره گفت:خوروی نیسان حامل بار میوه و سبزیجات در حال تردد در مسیر جنوب به شمال آزادگان بود که به علت نامعلومی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه اتوبوس شخصی برخورد کرد.
وی افزود: در پی این تصادف، اتاقک نیسان وانت کاملا متلاشی شد و میله فرمان به سینه سمت راست راننده فرو رفت و او را به شدت دچار جراحات شدید کرد.
آتش نشانان و نجاتگران همزمان با ایمن سازی محل و جلوگیری از بروز تصادفات بعدی، عملیات نجات راننده جوان خودروی نیسان را آغاز کردند.
به علت داشتن بار بیش از حد و سنگین و درهم پیچیدگی اطاقک آن، کوچکترین اشتباه در عملیات نجات منجر به وارد آمدن فشار به اتاقک و فرو رفتن بیشتر میله فرمان در سینه راننده نیسان میشد به همین خاطر آتش نشانان با دقت فراوان عملیات خود را برای خارج کردن این شخص انجام دادند و توانستند مصدوم حادثه را زنده از داخل خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دهند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده