ساعت: ۱۷:۳۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ شناسه خبر: 56058

بسبجیان ارزوئیه در رزمایش ۲۴ ساعته گردان بیت المقدس با روش‌های تخصصی دفاعی و نظامی آشنا شدند.  به گزارش سیرجان خبر؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه هدف از اجرای این رزمایش را که در قالب فراخوان ۲۴ ساعته از عصر روز پنجشنبه و تا ظهر جمعه ادامه داشت، بالابردن توان آمادگی دفاعی و رزمی بسیجیان […]

بسبجیان ارزوئیه در رزمایش ۲۴ ساعته گردان بیت المقدس با روش‌های تخصصی دفاعی و نظامی آشنا شدند.

 به گزارش سیرجان خبر؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه هدف از اجرای این رزمایش را که در قالب فراخوان ۲۴ ساعته از عصر روز پنجشنبه و تا ظهر جمعه ادامه داشت، بالابردن توان آمادگی دفاعی و رزمی بسیجیان شهرستان عنوان کرد. 

سرگرد رضا اسماعیلی کاخ افزود: در این فراخوان برنامه های پیاده روی و رزم شبانه، برگزاری کلاسهای مهارت های تیر اندازی، میدان تیر، شناسایی، جهت یابی در شب و گشت های اطلاعاتی و عملیاتی اجرا شد.

فرمانده سپاه ناحیه ارزوئیه تأکید کرد: برنامه‌های فراخوانی و راهپیمایی گردان‌ بیت‌المقدس در راستای لبیک به فرمایشات ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای مبنی بر ضرورت حفظ توان و آمادگی رزم نیروهای بسیج، صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: این فراخوان به‌منظور ارتقاء آمادگی رزمی و دفاعی بسیجیان، به‌کارگیری بسیجیان در مواقع لزوم، فراخوان‌ها و آموزش‌های نظامی رزمی در راستای حفظ و انسجام و مشارکت سازمان‌یافته اعضای گردان برای تحقق دفاعی و پشتیبانی در جهت امنیت منطقه انجام میشود.

انتهای پیام/فاطمه تاراش

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده